Zavrieť

Porady

Usporiadat
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no v texte sú len nejaké čísla ako číslo výrobku, ale zistila som, že by to mali byť nejaké náhradné diely, ktoré zabudli poslať minule a poslali ich zvlášť ale fakturované boli v predchádzajúcej faktúre.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

sybila3 Pozri príspevok
no v texte sú len nejaké čísla ako číslo výrobku, ale zistila som, že by to mali byť nejaké náhradné diely, ktoré zabudli poslať minule a poslali ich zvlášť ale fakturované boli v predchádzajúcej faktúre.
Ak je to tak, faktúru neúčtuješ z jednoduchého dôvodu, nemáš na nej ani cent , tovar, ktorý je tu v nulovej hodnote, bol už vyfakturovaný a zaúčtovaný.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
už len správne riešiť skladovú evidenciu - ale to nie je pravdepodobne v tvojej náplni.
tú faktúru prilož k tej pôvodnej - kvôli preukázaniu úplnosti dodávky.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

OK, priložím k pôvodnej fa, neviem prečo to tak riešili, mohli dať len dodací list. ďakujem
ale zas sa mi vyskytol ďalší problém, bolo treba súrne uhradiť zálohu na faktúru, aby nám nepredali stroj v nemecku. lenže na firemno účte nebolo dosť peňazí, tak mi konateľ kázal zaplatiť zo súkromného účtu, z banky mi prišiel oznam o priebehu transakcie, ako to zaúčtujem, zvyšok som dnes doplatila z firemného, díky moc.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

poradí niekto ako to zaúčtovať? dík
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
sybila3 Pozri príspevok
OK, priložím k pôvodnej fa, neviem prečo to tak riešili, mohli dať len dodací list. ďakujem
ale zas sa mi vyskytol ďalší problém, bolo treba súrne uhradiť zálohu na faktúru, aby nám nepredali stroj v nemecku. lenže na firemno účte nebolo dosť peňazí, tak mi konateľ kázal zaplatiť zo súkromného účtu, z banky mi prišiel oznam o priebehu transakcie, ako to zaúčtujem, zvyšok som dnes doplatila z firemného, díky moc.

Úhrada zo súkromného účtu bude 321/365. A potom tento dlh vyrovnáš voči konateľovi 365/221, 211

K tomu zápisu 321/365 si prilož kúpiu výpisu zo súkromného účtu.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 21.12.10 at 09:49
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

OK, ďakujem pekne.
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Dodávateľ a odberateľ sa dohodli, že na konci zúčtovacieho obdobia t.j. 31.12 poskytne dodávateľ odberateľovi tovar v hodnote 1,5% z celkovej odobratej hodnoty tovaru bez DPH zadarmo. Ako túto skutočnosť zaúčtovať ďakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať