Zavrieť

Porady

Hľadám, ponúkam :)

Ahojte poráďaci,

potrebovala by som "dohodiť" nejakého šikovného človeka, ktorý by nám vyšaloval schodisko, a potom zháňam ešte strechárov - Bratislava.

Vzhľadom na to, že sme sa už veľa krát s priateľom popálili na nespoľahlivých majstrov, dovolilla som si otvoriť novú tému, kde v prípade dobrých skúseností a skoro , max. spokojnosti medzi Vami poraďákmi stavbármi , by sme si tu tak navzájom radili .

A naopak, majstri si môžu sem vpisovať ponuky .

Verím, že sa táto téma oplatila zakladať a že do konca jesene bude už konečene strecha :-).
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
veronica Pozri príspevok
Nikto? Hmm?
A čo keby si to zadala do inzercie, alebo na www.cenoveponuky.sk ?

veronica je offline (nepripojený) veronica

:O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac veronica
Áno to by som mohla, ale ako si si mohol prečítať tam by sa asi veľm nedalo diskutovať o spokojnosti s remeselníkmi

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Ibaže na cenoveponuky.sk sa da vytvorit sutaz a hodnotit dodavatelov. Ak sa bude tento system rozbehne, budes si moct pozriet predchadzajuce hodnotenia.

Remeselnikov tam registrovanych vsak zatial vela nie je. System je momentalne v prestavbe a na jesen by mal byt spusteny v novej verzii, potom sa viac zaplni aj databaza dodavatelov. V beta verzii momentalne pracujeme a pomaly zaciname aj ziskavat hodnotenia na urcite skupiny dodavatelov (aj ked to na stranke nie je velmi vidno).

Hľadám, ponúkam :)

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.