Zavrieť

Porady

bicykle

ahojte.chcem kupit bicykel od Merida predajcu, Matts TFS 900-D. Rad by som pocul Vas nazor na tento typ, a ci jeho cena 34 390,- Sk je adekvatna jeho vybave.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Je to dosť kvalitný bicykel, v prípade, že nechceš minimalizovať váhu pod 12,3 kg dobrá voľba.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Skus uviest tvoje zameranie pri bikovani. Co ocakavas od toho atd. Ten bike ma špičkove komponenty. Dobry bike sa da kupt uz za 20-25 litrov.


    a napokon skus forum: http://forum.mtbiker.sk/
    http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=14500
    Tak momentalne som v Londyne, a tu ho moc nevyuzijem, ale pocitam s tym bike do buducnosti ked sa vratim domov lebo byvam v Tatrach a tam to bude pecka.. Ale aj tu s nim prebehnem nejake parky resp. vyjdem poza Londyn. Vybral som si ten bike prave pre jeho komponenty, tie shimano rady XT a vobec, lebo odstupom casu sa mi to nebude chciet menit. Kostra by mala byt tiez spoko a dokonca na zaciatok mi bude postacovat aj ta vydla so zdvyhom 8 cm.. Inak diki moc za radu, potesili ste ma..

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Ja by som potrebovala stacionárny bicykel. Mozete mi sprostredkovat Vase skusenosti. Aký je vhodný tak, aby bol dobrý v pomere kvalita - cena. Bicykel budem pouzivat iba na domace ucely, na denne precvičenie chodidla po úraze. Vďaka a pekný deň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.