Zavrieť

Porady

hladam spolocnika

hladam spolocnika na podnikanie vyroba nizkoenergetickych drevodomov.
hladam bud spolocnika na zalozenie sro s kapitalom alebo ticheho spolocnika s vkladom. Vyrobne priestory a stroje mam ako aj k dnesnemu dnu dohodnutych 5 domov k okamzitej vyrobe a montazi. Chcem zacat od pondelka tak ak ma niekto zaujem treba sa ozvat a dohodnut si podmienky piste alebo sa treba ozvat na cislo 0910503911 peter
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
dakujem misomiso, temy som zmazal. ak sa nieco podozrive opatovne vyskytne prosim pouzit tlacidlo spam, alebo nahlas.

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Braňo
A aký problém máš? Veď môžeš začať ako fyzická osoba a po čase založiť s.r.o. (na vklad 200.000 môžeš využiť zálohu na výstavbu, alebo časť zisku FO). V prípade, že máš klientov, ktorí solventní a budú platiť určite spoločníka nepotrebuješ. Alebo máš nejaké iné úmysly? Lebo mám pocit, že dôveryhodne nevyzeráš..... (podnikanie autá, podnikanie výstavba domov)

zajo1 je offline (nepripojený) zajo1

zajo1
Misomiso, velmi ma mrzi ze si o mne mylis nie co zle len nick janko pouzivam dlhsie a nepamatal som si ze som tu zaregistrovany pod nickom zajo. Chcel som pod nickom janko1 ale ma nepustil admin nakolko emailova adresa bola ta ista tak som musel pouzit povodny nick

zajo1 je offline (nepripojený) zajo1

zajo1
Podnikam uz dlhsie, nakolko cely projekt je financne narocny s celoslovenskou posobnostou tak preto potrebujem spolocnika

zajo1 je offline (nepripojený) zajo1

zajo1
Brano, podnikam uz dost dlho aby som vedel co sa da a co nie, len tento projekt je taky , ktory tu este nebol a ma velku odozvu,
celkovo je a zaroven bude do projektu zapojenych niekolko dalsich firiem a dodavatelov na niekolko rokov. Jano

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
Dosť skorá reakcia na vlastnú tému....

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Dosť skorá reakcia na vlastnú tému....
Divíš sa veď včera bol Silvester a dnes sa musia a,plniť predsavzatia
b, doplniť zdroje

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

blavaciko
zajo1 Pozri príspevok
Misomiso, velmi ma mrzi ze si o mne mylis nie co zle len nick janko pouzivam dlhsie a nepamatal som si ze som tu zaregistrovany pod nickom zajo. Chcel som pod nickom janko1 ale ma nepustil admin nakolko emailova adresa bola ta ista tak som musel pouzit povodny nick
chape to niekto?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.