Zavrieť

Porady

ľudová liečiteľka

Chcem sa opýtať poraďákov, či poznáte niekto ľud. liečiteľku Júliu Strkáčovú z Lietavskej Lúčky pri Žiline, čo-to som našla na internete, ale chcem vedieť vaše skúsenosti, ktorí ste ju navštívili osobne.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    Boh nam dal bylinky, aby sme si nimi vedeli pomoct. Ak niekto ma schopnost napravat chrbticu, vyskocene klby.. ok. ale ludia, spamatajte sa... 99% ludovych liecitelov je podvodnikov... Vsetko ide cez prachy. Nehovoriac, ze este viac dobabru cloveka.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Tiny 77, mas asi zlu skusenost, ale nie vsetko je zle, ako si myslis. Zalezi iba na nas, ku komu ideme a s cim ideme.Ak su nase predstavy vacsie, ako su realne moznosti, tak sme vzdy sklamani.Ja poznam aj takeho, u ktoreho sa Ti z jeho schopnosti zataji dych. Vela veci je medzi nebom a zemou.

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    mam skusenost - nie vlastnu - pracujem s tym.
    Viem ze su veci medzi nebom a zemou, som veriaca. Aj ja poznam takeho, co mi zastavuje dych (King of the King). A tiez ma schopnost uzdravovat.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Potom neviem, preco si taka pesimisticka a skepticka :-)))) Najma pri cudzej skusenosti :-)))))

    ľudová liečiteľka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.