Zavrieť

Porady

MP3

Poraďte prosím nejakú kvalitnú stránku, kde sa dajú jednoducho a hlavne zdarma ťahať MP3. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Táto stránka nepodporuje porušovanie autorských práv. Ale ak chceš poradiť, tak zadaj do googlu meno interpreta+rapidshare.

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    v google hladat filetype: mp3

    inak jednoducho a zdarma to k sebe nejde. chce to trpezlivost pri hladani, pretoze nie vsetko ide na prvy krat.
    Naposledy upravil tuxik senior : 27.08.07 at 20:36

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    podla toho co som zbezne nasiel pomocou centrum > mp3 ide o vyhladavac mp3, ktore su umiestnene priamo na weboch autorov, hitparad a podobnych veci, kde je to zdarma so suhlasom autorov.
    imho asi ziadna stranka prevadzkovana firmou nebude porusovat autorske zakony, momentalne je situacia ohladne autorskych prav a piratstva v Europe dost napata, rusia sa torrenty, niektore DC huby taktiez ukoncuju svoju cinnost.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    moj syn zvykne ťahať cez LimeWire. nainštaloval si tento programček a ťahááááá... nielen MP3...

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Prečo všetko chceme zdarma? Autor asi žije zo vzduchu. A túto tému by som ukončil. Prosím žiadne príspevky.

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    autori neziju zo vzduchu, tvoria a nasledne sa ich hudba predava, ale aby clovek kupoval kvoli jednej pesnicke cely album mi pripada celkom nelogicke, v takom pripade sa oplati vyuzit niektore sluzby predavania mp3 suborov v eshopoch.
    ked sa mi paci cele album, investujem a kupim si album, ked sa mi nepaci mp3 zmazem a asi uz tazko budem sposobovat skodu autorovi.
    autori poriadaju koncerty, kam si zajdem ak sa mi hudba paci, listok zdarma nedostanem, povedzme si uprimne kolko ten autor zarobi na jednom koncerte.

    ako programator, po vytvoreni programu taktiez predavam svoj produkt, ktory skor ci neskor niekto niekam "zavesi" a uz je takpovediac zdarma, ale okolo toho sa nerobi taky humbuk ako okolo hudby a filmov.

    preco MS aj napriek tomu, ze vie kolko uzivatelov pouziva v domacnostiach cierne kopie Windowsu nezasiahne, kludne moze prist s tym, aby si bezni uzivatelia kupili OS alebo nech prejdu na iny free operacny system? ono to bude asi tym, ze MS je rad a moze povedat kolko uzivatelov pouziva ich OS, takisto ako ine firmy priamo injektuju do P2P sieti svoje "cracknute" verzie programov aby zistili aka je uspesnost ich produktu.

    je tiez vela skupin, autorov, ktori maju na svojich strankach mp3. ZDARMA. cele albumy, spomenme len pripad J.Nohavicu. nech sa mi nikto nesnazi povedat, ze tento clovek ma vacsi prijem zo svojej tvorby ako ine "uspesnejsie" skupiny, ktore "hraju" tu svoju "super muziku" v radiach, stale dookola ako ked beha pes za svojim chvostom.

    takze zit z takeho vzduchu by sa pacilo aj mne.

    P2P siete, tu boli, su, aj budu, staci hladat a kazdy sa o nich skor ci neskor dozvie, je uz na zvazeni kazdeho cloveka, ci ich zacne triezvo pouzivat, tak aby nesposoboval skodu a nacerpal informacie, alebo zneuzivat.

    ritzo je offline (nepripojený) ritzo

    ritzo
    ekopo Pozri príspevok
    Prečo všetko chceme zdarma? Autor asi žije zo vzduchu. A túto tému by som ukončil. Prosím žiadne príspevky.
    nechcem rypat ale priznajme si ze kazdy z nas a verim ze aj ty si obcas nieco stiahneme zadarmo a urcite su to aj mp3-jky

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Autor nezije zo vzduchu, autor dostava honorar, cca 1 až 3 dolare za predany album. Kludne to po stiahnuti cez net autorovi poslem na jeho ucet.
    Zato vyroba v studiu a distribucia zhltne 90% z ceny 700 korunoveho albumu. Proste parada.
    Pokial si pametam, jedna nasa skupina prezradila ako ich nutili podpisat, ze album, t.j. hudobne CD bude vyrobene s ochranou proti kopirovaniu, co vlastne zvysi naklady. Moc sa im to nepacilo.

    wildo je offline (nepripojený) wildo

    wildo
    Jurho Pozri príspevok
    Poraďte prosím nejakú kvalitnú stránku, kde sa dajú jednoducho a hlavne zdarma ťahať MP3. Ďakujem
    Znova, stiahni si program strong DC++, z www.dc.sosej.cz a môžeš ťahať na čo si spomenieš, filmy, hry, mp3, ...

    Danuša2 je offline (nepripojený) Danuša2

    Danuša2
    Ja používam fora ...... ked ide o jednu pesničku tak pouťiem niektoreho P2P klienta (hlavne Aresa). Nelegálne ???? Čo je dnes legálne a zároveň dostupné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.