Zavrieť

Porady

DDP

Môžem sa spýtať ako sa zadávajú do money s3 zrážky na DDP? Nejak mi to nie je jasné...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    1. Treba vložiť adresu príslušnej DDP do adresára aj s číslom BÚ.
    2. Otvoriť kartu zamestnanca, záložka mzdy a dole platby. Do políčka poisťovňa DDP vytiahnuť tú adresu z adresára. Ak chcete zadávať odvod precentom, tak zaškrtnúť políčko vedľa popisu odvod za zamestnanca a zadať percento, ak sumou, tak do ďalšieho políčka zadať konkrétnu sumu. Dtto pre zamestnávateľa, ak prispieva.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Na karte mzdy - vyúčtovanie za zamestnanca pod klasickými odvodmi, dtto v záložke za zamestnávateľa. :p
    Naposledy upravil Ľuba : 17.02.05 at 12:20

    ricij je offline (nepripojený) ricij

    Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac ricij
    Súhlas s Ľubou. Malo by sa Vám to ukázať medzi ostatnými odvodmi, no toto je ešte po starom - teda takto to malo byť ešte v minulom roku. Od tohto sa to má vykonať iba raz ročne pri ročnom zúčtovaní. Teda by som tento odvod zapísal, ak ide už o tohto ročnú výplatu medzi zrážky.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    ricij
    Súhlas s Ľubou. Malo by sa Vám to ukázať medzi ostatnými odvodmi, no toto je ešte po starom - teda takto to malo byť ešte v minulom roku. Od tohto sa to má vykonať iba raz ročne pri ročnom zúčtovaní. Teda by som tento odvod zapísal, ak ide už o tohto ročnú výplatu medzi zrážky.
    Čo sa týka DDP, mometálne nie som príliš v obraze (nemám takých zamestnancov), ale ak sa to naozaj považuje za odpočítateľnú čiastku až pri RZ, tak by som to tiež asi dávala ako zrážky. :p

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.