Zavrieť

Porady

PDF

Mam jeden problem > mam normalne nainstalovany Acrobat Reader, funguje v pohode - z Windowsu.......ale ak je na nete nieco v PDF - chcem to otvorit - zobrazi sa biele okno (v lavom rohu male cervene "x") - ako keby navedel v com to otvorit--->naviete co s tym? Diky


otvaram to cez Internet Explorer...........
AR som tiez preinstaloval - a nic..........
Naposledy upravil Jurho : 29.08.07 at 19:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    z akeho prehliadaca to otvaras? v opere je treba niekedy nastavit pomocou ktoreho programu sa to ma otvratat, IE s tym tiez robi niekedy problemy a nechce asociovat, pomaha reinstalacia AR, alebo sprava doplnkov, pokial to vobec funguje.

    edit:
    aha, neviem citat medzi riadkami, tak v IE si klikni na nastroje a spravovat doplnky, kde si najdes plugin pre PDF a bude to. inak riesenim je pdf stahovat a neprehliadat ich v IE ked su z netu. ukladaju sa do tempu, ktory potom iba rastie a zabera vela miesta na disku. ked si to niekam budes ukladat tak to mozes zmazat kedy sa ti zachce.
    Naposledy upravil tuxik senior : 29.08.07 at 19:43

    Jurho je offline (nepripojený) Jurho

    Jurho
    Vies presnejsie popisat cestu? Dal som hore>Tools > Internet Options >Programs.....ale nem,nemozem to najst

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    mno to je inde, anglicky neviem presne. ale Tools > Control accessories alebo nieco take je to tretia polozka od zaciatku roletky > kliknes na vyber view a vyberes prvu polozku a hladaj PDF.

    Jurho je offline (nepripojený) Jurho

    Jurho
    Aj tak to naaviem najst> V tools je 6 ponuk:Mail and News, Synchronize, Windows Update, Show Related Links, ICQ Lite a Internet Options. Do úvahy pripadá len I.Options > Programs. Tam sa dajú vybrat programy na jednotlivé typy suborov (HTML editor => Word
    E-Mail =>Outlook
    Newsgroups =>Outlook
    Internet call =>Net meeting
    Calendar =>
    Contact list =>Adress book)

    nič viac .........dalsie sa tam pridat neda...................??????

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    tak hladal som a nasiel som, je to polozka menu tools > manage addons ...
    otvori s ati okno http://windowsxp.mvps.org/images/IEAdd.JPG, kde si najdes Acrobat ... kliknes na to a dole oznacis enable.
    nasledne zavri a otvor IE a mohlo by to fungovat.
    pokial nie problem je niekde inde

    Jurho je offline (nepripojený) Jurho

    Jurho
    Tamto som nenasiel, ale nejakym zazrakom to uz funguje normalne.
    (:dokedy
    Aj tak diky moc.

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    hm zaujimave, mozno nemas windows xp SP2, to by mohol byt ten problem.
    windows si mozno spomenul ze ta hodnota v registroch s nazvom kluca adobe asi bude naozaj zapisana

    Newww je offline (nepripojený) Newww

    Človek Newww
    Ci to nieje iba v tom ze je to vacsi subor a musis cakat kym ti ho stiahne. Pokial taha z netu tak je biela obrazovka a v lavom dolnom rohu nabiehaju data v percentach... pokial sa nemylim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.