Zavrieť

Porady

mola satova

Viete mi niekto poradit nejaky ucinny prostriedok, ako sa zbavit mole satovej? Uz dlhsi cas nam doma robia nevitanu "spolocnost" a je to cim dalej, tym neprijemnejsie, zial, nemozem najst nic, z coho, resp. kde sa usadili, vidavam ich vsade, v obyvacke na stene, v kuchyni, chodbe, kupelke, detskej izbe... Skusala som aj v drogerii kupene levandulove preparaty, nepomohlo....Naftalin skusat nechcem, aby nenapachli vsetky saty a cely byt....No asi sa tomu nakoniec nevyhnem...Cudujem sa ale , kde sa len mohli vziat, lebo len pred rokom sme sa nastahovali, kompletne prerabali, vratane podlah, byt. jadra, stierok, nabytok je tiez takmer novy.... Poradte mi prosim... Dakujem
Usporiadat
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

heja3 Pozri príspevok
Ja som ich našla v perináku zospodu na dierovanom sololite. A ešte môžu byť v slamených rohožiach, ktoré boli tak moderné v rokoch dosť minulých (na stenách pri posteliach) atď.
d
Aby nebolo moc smutno, skús si pri tom spievať nejakú pesničku a pritom tlieskať - napr. piti piti pá, takto sa dá urobiť aj kultúrna vložka pre návštevu, ktorá nevie, že máte mole, aby ste nevyzerali bláznivo.
Heja vidíš to ma nenapadlo, a ja že čo sused tak po mne divne pozerá keď bol na káve a ja som mu pred očami ťapkala
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Viete kto je najobľúbenejší - moľa, keď sa ukáže všetci jej tlieskajú.
0 0
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

Tak ako píše Adi11, treba nájsť miesto, kde sa zdržujú. Píšeš, že ste prerábali podlahy, bytové jadro atď. Či tam nebude pes zakopaný. Ak sa tam použila ako izolácia napr. priemyselná vlna (používa sa napr. na izoláciu teplovodného potrubia). Skús zistiť, teda, či nevyliezajú spod tej podlahy. Zdroj môže byť aj mimo bytu, napr. u susedov. V panelákoch je to bežné. Ak vyčerpáš všetky možnosti, skús sa obrátiť na dezinsekčnú službu. Oni už vedia ako na to.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať