Zavrieť

Porady

Superstar: Anketa (19.2.-25.2.)

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac

Anketa: Kto je Vaša SuperStar?

Počet hlasujúcich
119. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Martina Šindlerová

    31 26.05%
  • Samo Tomeček

    11 9.24%
  • Miro Jaroš

    4 3.36%
  • Robo Mikla

    7 5.88%
  • Zdenka Predná

    9 7.56%
  • Katka Koščová

    16 13.45%
  • Tomáš Bezdeda

    41 34.45%
Kto je Vašim favoritom?
Usporiadat
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Mňa veľmi prekvapilo, že vypadol Peter, má naozaj neslovenský hlas. Ale čo už. Zdenka je mojou favoritkou od samého začiatku, ale asi Vás všetkých naštvem, veľmi sa mi páči Mikla. Je super rebel a aj keď patrím do generácie inej páči sa mi aj ako chlap. No čo už so mnou. Myslím že tentokrát vypadne Miro.
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

rosemary
Mňa veľmi prekvapilo, že vypadol Peter, má naozaj neslovenský hlas. Ale čo už. Zdenka je mojou favoritkou od samého začiatku, ale asi Vás všetkých naštvem, veľmi sa mi páči Mikla. Je super rebel a aj keď patrím do generácie inej páči sa mi aj ako chlap. No čo už so mnou. Myslím že tentokrát vypadne Miro.
Hovori sa, ze proti gustu ziaden disputat. Je to tvoj nazor (Mikla). Nieco ma do seba, lebo od viacerych som uz pocula pochvali. Ale jedno je iste, on sa nemoze porovnavat v speve s ostatnymi finalistami. Je dobry showmen ale spev tam stale zaostava.
0 0
r.galovic r.galovic

r.galovic je offline (nepripojený) r.galovic

Môj hlas: Tomino Bezdeda ako vždy. Taký čistý hlas som v živote nepočul.
Každý piatok s manželkou trpíme ako mu to výjde a po jeho výkonoch z nás to napätie opadne a sme ako v siedmom nebi a sme pyšní, že aj my sme žilinčania. Superstar nás úplne pohltila. Ináč, dali by sme ich s Martinou okamžite dohromady. Takí sú zlatí !!!
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Predtým som si myslela, že Tomáš je slabý v tej desiatke. Ale keď sa spätne pozriem dozadu, mýlila som sa. Pesničku Hľadám od No name som nemala moc v láske, z dôvodu, že som mala pocit, že Timko slabo vytiahne refrén, ale Tomáš ma naozaj presvedčil, že spieva lepšie ako originál - tá pesnička sa mi normálne zapáčila.
Inak držím palce Martine, aj Katke, Samovi aj Zdenke. Ale 1. miesto - dúfam, že Martina.
Sú fakt dobrí.
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Súhlasím so Zuzkou,že Samo,Katka a Martina a Zdenka majú najlepší hlas,Superstár môže byť s ních ktokoľvek,ale podľa mňa sa na to najlepšie hodí Katka.Keď ju vidím spievať pripadá mi ako keby tam bola nejaká profesionálka,skrátka má nato aj spev,aj pohyb a celkové precítenie piesne vo všetkých žánroch.Bola by to strašná hanba asi pre celé slovensko,keby tak superstár vyhral Mikla.Nehovorím,že nemá niečo do seba,ale na superstár to nie!!!
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
accad
To by sme museli založiť novú rubriku. Ale na to sú perfektné príspevky v Humorole. Ja by som musela svoje príspevky okamžite mazať, aby sa k tomu rodina nedostala. Raz som v nejakom príspevku pomenovala svojich 18-násť ročných synov-puberťácki adolescenti a mám to na tanieri zakaždým, keď vidia, že sedím na PORADE.
Rozmýšľam, či nemám zmazať aj môj príspevok o hudobnom talente môjho manžela, aby sa to náhodou neprevalilo, že som zverejnila naše rodinné tajomstvo.
Zlatá moja... ved ich k tomu PC nepusti, ked pri ňom sedíš...a nič sa nedozvedia :-))) Síce... dá sa to čítať aj ked nie si zaregistrovaná.. hmm.. tak to je na pováženie :-) Ale takú rubriku - naše zlaté deti - by sa tu mohla založiť :-)
A ešte k hlavnej téme.. superstar.. môžem zodpovedne prehlásiť, že Bezdeda sa mi vôbec ale vôbec nepáčil.. taký sladký cukríček... ale ako spieval posledné dve kolá, klobúk dolu... Začína byť vážny kandidát... aj ked ja som verila Samovi
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
tomáš nás naozaj všetkých milo, ale naozaj milo prekvapil. púšťala som si spätne jeho všetky vystúpenia (na nete) a ani jeden falošný ton !!!
strašne mu držím palce.
miro je kamarát, ale sú tam lepší speváci ako on. ale to on vie a je vdačný za každé dalšie kolo, čo "prežije".
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ajacik
tomáš nás naozaj všetkých milo, ale naozaj milo prekvapil. púšťala som si spätne jeho všetky vystúpenia (na nete) a ani jeden falošný ton !!!
strašne mu držím palce.
miro je kamarát, ale sú tam lepší speváci ako on. ale to on vie a je vdačný za každé dalšie kolo, čo "prežije".
Ajacik, prečo ten Miro tak divno "kuká"? To je taká nedefinovateľná zmes vážnosti, zúfalstva, krivých úsmevov - na mňa stále pôsobí, ako keby stále čakal jednu po hlave, alebo aspoň že nastane koniec sveta . Málokedy sa tak úprimne bezprostredne usmeje.... Neviem to fakt inak definovať, aj vy máte z neho taký nejaký pocit?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
luebchenko
Ajacik, prečo ten Miro tak divno "kuká"? To je taká nedefinovateľná zmes vážnosti, zúfalstva, krivých úsmevov - na mňa stále pôsobí, ako keby stále čakal jednu po hlave, alebo aspoň že nastane koniec sveta . Málokedy sa tak úprimne bezprostredne usmeje.... Neviem to fakt inak definovať, aj vy máte z neho taký nejaký pocit?
Ľubka, z mojej duše hovoríš ... na mňa pôsobí rovnako (aj keď je to sympoš), ale ja mám sem-tam pocit, že "kuká" akoby mu tangáče do (prepytujem) ritnej dierky vbehli
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

vladan
Ľubka, z mojej duše hovoríš ... na mňa pôsobí rovnako (aj keď je to sympoš), ale ja mám sem-tam pocit, že "kuká" akoby mu tangáče do (prepytujem) ritnej dierky vbehli
Vladan, krásne si to napísala , úplne si to vystihla. Som toho istého názoru.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ja svoj hlas dávam Zdenke, je nielen krásna, nádherne spieva, ale myslím aj najviac prirodzená i keď všetci spievajú úžasne. No ale som rada, že Black vypadol... Bez komentára...
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Spomínali ste tu niektorí, že poznáte finalistov. Asi sem táto otázka nepatrí, ale predsa sa pýtam:
Nespievajú náhodou tú spoločnú pesničku na konci na playback? Lebo podľa mňa áno. Alebo že by to tak vždy rovnako zaspievali? Môže byť, že to majú už v hlase tak dobre vyspievané. Nerýpem, len som zvedavá - naozaj.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
nie som síce príbuzná finalistov, ale zrak a sluch mám dobrý , čiže ÁNO, spoločnú pesenku spievajú na playback, no bola jedna výnimka, v discokole spievali pieseň naživo ... to bolo to kolo, čo každému vypadával odposluch ... super kvalita zvukári ... pri spoločnej pesničke Tomimu Bezdedovi vypadol zvuk mikrofónu ... joj aká náhoda ... takže to bolo myslím prvý a posledný krát spievané naživo ... inak, playback jak sviňa
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
nech vypadne konečne JAROŠ, keď ho vidím chlpy a vlasy sa mi ježia / nie je to od vzrušenia zo spievania /. Mne je sympatická Zdenka, Katka a Tomáš. No a fajn, že vypadol Konček, ktorý si dopredu myslel, že to vyhrá .
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mňa by zaujímalo, keď sú taká úžasná partia, či ich neškrie ten Mikla. Všetci tam spievajú o dosť lepšie a predsa vypadávajú.( Len som chcela trochu zavŕtať)
0 0
Iveta Iveta

Iveta je offline (nepripojený) Iveta

A počuli ste to Miklovo „hajzli” v priamom prenose? To už hovorí za všetko.

Z dôveryhodného zdroja poradie z piatka: 1. Bezdeda, 2. Jaroš ...... 6. Koščová, 7. Tomeček, 8. Konček – takže to bude ešte veľmi-veľmi zaujímavé.
Ostatné umiestnenia neviem, pretože to by bol 100% únik informácií a to sa predsa nesmie.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
áno, to "hajzli" som si pretáčala dookola, či dobre čujem
Naposledy upravil vladan : 23.02.05 at 06:53
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Iveta
A počuli ste to Miklovo „hajzli” v priamom prenose? To už hovorí za všetko.
Ja som nepočula. Na čiu adresu to bolo?
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Na moderátorov, keď ho znovu usadili v záverečnom vyhlasovaní o postupujúcich, na miesto.
Nebol tu ani raz spomenutý prvý vypadávajúci, neviem mu prísť na meno Kolečáni, či tak nejak, podľa mňa patril tiež k tým lepším vo finále.
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Martin Kelečény (Kelecsény) - tuším tak sa píše.
Za ním mi bolo veľmi ľúto, keď vypadol. Toho je fakt škoda. Myslím si tiež, že patril k tým lepším spevákom - myslím, že aj výzorovo je zlatý .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať