Zavrieť

Porady

Predajné argumenty

Poradi mi niekto, kde ma Oberon slabe miesta? Som predajca inej firmy a este nemam dost predajnych argumentov proti tomuto softu

Ak niekoho irituje, ze som taky smely tak sorac
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

    som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac Kuzelnicka
    Chvala bohu ze Oberon nema takych predajcov ako si ty...

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Ja doporučujem Imanusovi zainvestovať do OBERONU, nech si vychytá mušky sám...
    Som totálny antitalent na techniku... a OBERON som si zamilovala, pretože je neskutočne ľahko ovládateľný a bežný smrteľník nemá problém pochopiť ho, a tá fantastická cena...no kto by si už sťažoval na OBERON. Ak je problém v Oberone, tak si tam zavolám a už nie je problém, hneď poradia. Je jednička.

    ak som porušila etiketu porady, hlboko sa ospravedlňujem, ale poriadne iritujúca otázka to bola...

    wierdo je offline (nepripojený) wierdo

    wierdo
    Imanus Pozri príspevok
    Poradi mi niekto, kde ma Oberon slabe miesta? Som predajca inej firmy a este nemam dost predajnych argumentov proti tomuto softu

    Ak niekoho irituje, ze som taky smely tak sorac
    A čo keby si sa sústredil na výhody vášho softu? Pokiaľ nejaké su.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Imanus Pozri príspevok
    Poradi mi niekto, kde ma Oberon slabe miesta? Som predajca inej firmy a este nemam dost predajnych argumentov proti tomuto softu

    Ak niekoho irituje, ze som taky smely tak sorac

    sorac Ťa neospravedlní, podľa mňa si sa znemožnil pred drvivou väčšinou členov Porady.

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Imanus Pozri príspevok
    Poradi mi niekto, kde ma Oberon slabe miesta? Som predajca inej firmy a este nemam dost predajnych argumentov proti tomuto softu

    Ak niekoho irituje, ze som taky smely tak sorac
    "pochvál sa" aky soft tak propaguješ?

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    danushka Pozri príspevok
    Ja doporučujem Imanusovi zainvestovať do OBERONU, nech si vychytá mušky sám...
    Som totálny antitalent na techniku... a OBERON som si zamilovala, pretože je neskutočne ľahko ovládateľný a bežný smrteľník nemá problém pochopiť ho, a tá fantastická cena...no kto by si už sťažoval na OBERON. Ak je problém v Oberone, tak si tam zavolám a už nie je problém, hneď poradia. Je jednička.

    ak som porušila etiketu porady, hlboko sa ospravedlňujem, ale poriadne iritujúca otázka to bola...
    nebola si to ty

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Imanus Pozri príspevok
    ts ts, ake poburene reakcie. Asi niesom jedny predajca co tu sliedi.
    ... nielen predajca, čo tu sliedi.
    Naposledy upravil Danila : 02.10.07 at 09:27

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.