Zavrieť

Porady

Ako začať čo najlacnejšie

Dobrý deň
Chcel by som poprosiť o radu neviem či sa to vôbec bude dať uskutočniť či sa dá vybaviť dotácia z nejakého fondu alebo pôžička na dlhšiu dobu na odkupenie dubovy na dalšie prenajímanie priestorou. Je to budova telekomunikácii 1.poschodová kde celé prízemie má už teraz v prenájme pošta a platí celkom slušný nájom a nová pošta sa najbližšie roky nechystá stavať.
1.poschodie je už teraz vhodné na dalšie prenajímanie. Aj umiestnenie je vcelku dobré nad poštou a vedľa Zdravotníckeho centra.

Ak by niekto vedel poradiť čo všetko si mám o tom zistiť kým by som sa do toho pustil.

Vďaka za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    rastiček Pozri príspevok
    Dobrý deň
    Chcel by som poprosiť o radu neviem či sa to vôbec bude dať uskutočniť či sa dá vybaviť dotácia z nejakého fondu alebo pôžička na dlhšiu dobu na odkupenie dubovy na dalšie prenajímanie priestorou. Je to budova telekomunikácii 1.poschodová kde celé prízemie má už teraz v prenájme pošta a platí celkom slušný nájom a nová pošta sa najbližšie roky nechystá stavať.
    1.poschodie je už teraz vhodné na dalšie prenajímanie. Aj umiestnenie je vcelku dobré nad poštou a vedľa Zdravotníckeho centra.

    Ak by niekto vedel poradiť čo všetko si mám o tom zistiť kým by som sa do toho pustil.

    Vďaka za odpovede.
    Vypracuj si kvalitný podnikateľský zámer a navštív niekoľko bánk. Na úver ako záruku by si mohol ponúkať práve tú budovu.

    P.S. Nezakladaj dvojmo témy.

    lubos.tinak je offline (nepripojený) lubos.tinak

    lubos.tinak
    Skús tu, trochu som to tu rozpísal.
    http://www.porada.sk/524236-post6.html

    Je dobré predložiť aj nájomné zmluvy (príp. Zmluvy o budúcich nájomných zmluvách). S najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať o projektové financovanie, kde všetko bude stáť na dobrom projekte. Ináč banky celkom dobre financujú takéto projekty.

    Ako začať čo najlacnejšie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.