Zavrieť

Porady

lymfa

Kto poradí, kde v Bratislave robia dobrú lymfodrenáž za primerane rozumnú cenu, hlavne na stehná,zadok a boky, ?Ak má niekto skúsenosti treba dať kontakt.ďíky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korduľa je offline (nepripojený) korduľa

    korduľa
    prosim ta skor ako sa na to das porozmyslaj, pokial to chces len vyskusat, je to strata penazi, lymfodrenaz treba robit pravidelne , na zaciatku je to minimalne 10 sedeni najlepsie kazdy druhy den. ale potom je idealne chodit 1-2 krat do mesiaca. podla toho, ze uvadzas partie predpokladam, ze ti ide o celulitidu, lebo to fakt vyhodis prachy. treba zmenit stravu, dodrzat pitny rezim a cvicit, to je cesta na redukciu. s celulitidou sa nikdy nerozlucit - len ju zmiernis. pisem z vlastnej skusenosti. pred niekolkymi rokmi som isla na obycajnu masaz a pani ked mi zbadala nohy tak mi rovno navrhla lymfodrenaz ako zazracny prostriedok na odstranenie, bola to novinka , tak reku vyskusam. vyhodila som na to peniaze, celulitida sa trochu zmiernila, po 10 masazach som si povedala, ze na to kaslem, nie je to lacne a dost som sa pritom nudila. po mesiaci som bola na zaciatku. to bolo pred 6 rokmi.
    zivotospravu som mala v poriadku aj predtym. zacala som poriadne cvicit a dodrziavat pitny rezim. s vysledkom som spokojna, mam dve deti, takze si vies predstavit ako som vyzerala. cvicim 4-5 krat do tyzdna co mi pomaha hlavne po psych. stranke, ked mam stresy alebo potrebujem vypnut, takze vratim sa k lymfodrenazi, ak to chces vyskusat tak skus, ale ak cakas nejaky zazrak budes sklamana

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.