Zavrieť

Porady

molitán

Ahojte poradáci,

Chcela by som sa Vás opýtať : viem, že pur peny sa dávajú roznej veľkosti, hustoty, tvrdosti a iných parametrov. Taktiež viem, že sa rozdelujú do rôznych kategorii. Avšak nikde som sa nedočítala koľko taká pur pena na sedenie vydrží stlačení / aká norma to udáva /. Teda aby som to špedifikovala bližšie..... či existuje nejaká norma, podľa ktorej by sa dalo zistiť, že napr. pur pena na sedenie vydrží 2000 sadnutí.....ked si na nu sadne 100 kg chlap a 5000 sadnutí....ked si na nu sadne 30 kg dieťa.
Viem, že napríklad pri koženkách alebo pri poťahových látok existuje norma, ktorá hovorí koľko vydrží ošuchaní, kým sa prederie.
Preto by som Vás chcela poprosiť o pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Tieto informácie by ti vedeli dať v Lignotesting Bratislava - to je skúšobný ústav drevársky a nábytkársky

    hanulik79 je offline (nepripojený) hanulik79

    hanulik79
    To ma tiež napadlo a napísala som im ale nejak nereagujú.
    Nevieš poradiť niekoho konkrétneho, kto to má nastarosti?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    hanulik79 Pozri príspevok
    To ma tiež napadlo a napísala som im ale nejak nereagujú.
    Nevieš poradiť niekoho konkrétneho, kto to má nastarosti?
    Lepšie bude asi telefonicky. Ja som u nich raz zisťoval tiež jednu vec (išlo o pevnosť tyče na vešanie šiat v skrini) a telefonicky som to zistil behom jedného dňa. Bolo to však dávno a kontakt už nemám.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Skus sa informovat vo firme materasso. Ak to nebudu vediet oni, tak ti mozno poradia kde mas hladat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.