Zavrieť

Porady

Splatenie nehnutelnosti pomocou navysenia equity.

Mohol by mi prosim niekto vysvetlit, ako by sa dala splatit nehnutelnost, ktoru som nadobudol pomocou navysenia equity. Prilis tomu nerozumiem. Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rezo je offline (nepripojený) Rezo

    Rezo
    Presne to neviem, ale zrejme klasickou kupou. Malo by sa to uskutocnit nejakym upisanim pohladavky. Ibaze neviem ako.

    Rezo je offline (nepripojený) Rezo

    Rezo
    Nie som vlastnik, len kamarat ma poprosil o odpoved, ci by sa dala nejaka nehnutelnost zafinancovat takymto sposobom.

    d3 !Ur3 je offline (nepripojený) d3 !Ur3

    d3 !Ur3
    Dohodnutie spôsobu platenia kúpnej ceny za prevádzanú nehnuteľnosť je obsahom zmluvnej slobody strán.


    M I E R

    d3 !Ur3 je offline (nepripojený) d3 !Ur3

    d3 !Ur3
    Keby si to opísal aspoň, napr. A kupuje od B nehnuteľnosť, A sa zaviazal zaplatiť B 1000000,- Sk, strany A a B sa dohodli, že cena s plati, atď.

    M I E R

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    "Splatenie nehnutelnosti pomocou navysenia equity."

    Pod tymto si viem predstavit len jednu vec:
    Spolocnost A kupuje od spolocnosti B nehnutelnost, no spolocnost A ma v spolocnosti B vlastnicky podiel. Spolocnost A si chce v spolocnosti B zvysit vlastnicky podiel, a tym zaplatit nehnutelnost.

    Lenze nehnutelnost sa takto neda zaplatit cela. Bolo by asi potrebne kupit celu spolocnost B.

    Jednoducho niekomu sa viac oplati kupit celu firmu, aby ho jej produkt vysiel lacnejsie . No pochybujem, ze by tu slo o nieco take .

    Rezo je offline (nepripojený) Rezo

    Rezo
    Večer som sa stretol s kamošom a rozprával som sa s ním o tom. rickman, neuveríš, ale ide o niečo podobné. Jedna spoločnosť vytvorila dcéru, na ktorú previedla nehnuteľnosť. V zápätí bola celá táto dcéra predaná a nový vlastník nechal tú nehnutelnosť oceniť (zrejme išlo o nárast ceny) a v zápäti ju predal. (Tak nejako to bolo) Len neviem aký je vzťah medzi kupcom a predávajúcim a prečo je vlastne lepšie kúpiť celú spoločnosť. A už vôbec nechápem, prečo je lepšie splácať pohľadávku navyšením imania.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.