Zavrieť

Porady

TACHINI- MLETý SEZAM

ZDRAVIM VšETKYCH DOSTUPNýCH PREZERAčOV TEJTO stranky. počUL SOM že mletý sezam(tachini) je výborny na zhodenie tuku v oblasti pásu.Vraj je to grecky vyrobok a dá sa zohnať aj u náS NA slovensku..... Máte niekto s týmto produktom skusenosť alebo viete mi poradiť kde by sa dal v okolí bratislavy zakúpiť,???? dik rado
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    sportsman rado ze záhorá
    kamarat to berie rano na lačno jednu lyžičku ,alebo si to pridava do polievky.zhodil na obvode pasu 4cm za mesiac a pol,ono ro úposobi ako nejaky spalovac ,ale neviem na akej baze.uz som sa dozvedel aj kde to kupim.vraj sa to da zohnat v biopotravinach aj na slovensku a 300g pasta vyjde okolo sto sk. na internete som tiez nieco nasiel ,ale iba ceny ,nejaky komentar alebo niekoho skusenosti očakavam na tejto stranke.Snad sa dočkam.Dnes pojdem do auparku v BA ,vraj to tam maju,tak hned to nasadim a uvidim,.....potom dam vediet.Rado
    sportsman rado ze záhorá
    kukučka Pozri príspevok
    v každej dobrej vegetariánskej predajni a volá sa TAHINI
    dik za upresnenie nazvu .rado
    sportsman rado ze záhorá
    dik za linky,no moc ma to nepotešilo z hladiska opisu produktu,lebo tam vobec neni spomenute,zeby to obsahovalo nejake spaloveace tuku.nechapem ako moj kamos z toho zhodil....
    No nic to aj tak to vyskusam a uvidim sam co mi to prinesie.
    rado

    TACHINI- MLETý SEZAM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.