Zavrieť

Porady

Kontrola zo živnostenského odboru

...píšem a učím....seba...
Ahojte. Ohlasila sa mi kontrola zo živnostenského odboru. Viem, ze sa tu par krat podobna diskusia objavila, budem vsak rada, ak mi napisete cerstve skusenosti. Odvolavaju sa na § 62 ods. 6 (hovori o kontrole). Som SZCO, poskytujem poradenstvo a vytvaram texty do novin a rozne PR materialy pre firmy. V zivnostenskom liste mam okrem poskytovania poradenstva vydavatelsku cinnost. Chcu po mne vystavene fa 2005-2007 + podklady pre vystavenie faktur a napr. "osvedcenia, opravnenia". Niektori ste spominali aj dosle fa, vypisy z banky...
Podklady pre vystavenie faktur - co im mam v mojom pripade nachystat? Donesiem im na USB-cku stovky textov vo Worde? Poradenstvo fakturujem na zaklade dohody s klientom, neodvija sa to od poctu hodin a pod. Co mi poradite, poradaci? Vopred dakujem za vase nazory a rady.
Usporiadat
aktivnychlap aktivnychlap

aktivnychlap je offline (nepripojený) aktivnychlap

mozem sa aj ja spytat? ako zistim, co mozem robit - teda v com podnikat podla svojej skoly pripadne cisla odboru? dakujem.
0 0
elizabeth7 elizabeth7

elizabeth7 je offline (nepripojený) elizabeth7

U nás bola kontrola zo živnostenského úradu, kontrolovali označenie prevádzkárne, vystavené príjmové doklady, či obsahujú všetky potrebné údaje. Všetko bolo v poriadku, ale povedali, že na faktúrach a príjmových treba uvádzať aj evidenčné číslo, pod ktorým ste zapísaný (je uvedený na živnostenskom liste). Ja som to doteraz nevedela.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať