Zavrieť

Porady

súrne - poradte čo na večeru ukuchtiť

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Prosím už strácam fantáziu, poradte čo narýchlo ukuchtiť dnes na večeru - hocičo čo vás napadne. nie moc náročnééééé. vďaka.
Usporiadat
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Moja koložvárska kapusta:
Bravčové plece udusím ako na guľáš, perkelt a pod. Tiež udusím ryžu. Na masti a cibuľke upražím kyslú kapustu. Len ju pražím, nepodlievam. Má byť mierne do ružova, vtedy má dobrú chuť. Potrebujem aj kvalitne vyúdenú klobásku. Do pekáča dávam kapustu, klobásu na kolieska, ryžu, mäso. Rovnomerne polejem šťavou z mäsa a prikryjem kapustou. Uhladím vareškou a rovnomerne potriem kyslou smotanou, v ktorej som rozmiešala 1 žĺtok. Dám zapiecť do mierne ružova. Mňam
.
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

totalne rychlovky.:
udena ryba;
prazenica s hubami, s paprikou,syrom,slaninou......alebo aj vsetko dokopy;
plnena bageta/maslo,syr,sunka-moze sa zapiect v rure,na to rozna zelenina prip.dresing;
chlieb s volskym okom alebo varenym vajickom,daka udenina;
cestovina-makova,orechova,tvarohova,smotanova,kakaova-na sladko;s padajkovou omackou,s hubovou omackou,syrovou omackou,carbonara,vajickova......na slano
pica/z mrazaka v zasobe alebo kupena..../
natierky s dobrym pecivom
tousty,hrianky,zapekanky
parky,klobaska
sedliacka omeleta/alebo akakolvek ina/
ovsenna ci krupicova kasa

dlhsie trvajuce ale dost rychle:
bolonske spagety
spenat s volskym okom a varene zemiaky
vajickova polievka
paradajkova polievka so syrom
cesnakova polievka
kuracie sote/na rozne sposoby/
rizoto/zeleninove alebo i mäsove/
zemiakove placky
palacinky,lievance
bryndzove halusky
zapekany karfiol so syrom
zapekane zelene nakladane strucky so syrom
smazeny syr,sampiony,cukety
ryba-akakolvek je velmi rychlo hotova
fasirky alebo mlete rezne so syrom
fasirky z tofu
nadievka/smazena-je najrychlejsia,varena ci pecena-trva trochu dlhsie/
dusena kuracia ci zajacia pecen
marinovane spizy
Naposledy upravil osky : 27.06.10 at 23:21
5 0
12janci12 12janci12

12janci12 je offline (nepripojený) 12janci12

Svet je čím ďalej čudnejší. Vadí mi, že ak rozprávam spisovne, tak mi ľudia nerozumejú, že ja nerozumiem tej spúste angličtiny čo miešajú do slovenčiny, vadí mi reklama na každom kroku. Nerozumiem ľudom čo si myslia že peniaze sa "zarobia" nejakým vkladom do fondu či akcií a nie prácou. Ďakujem ľuďom čo sú ešte stále normálny a bojujú za správne veci. ...viac
nové zemieaky pečené v rúre s dresingom (smotanový jogurt, reďkovky, uhorka, nová cibuľka, pažitka nadrobno nakrájané)- rýchle , nenáročné, dobrú chuť.
2 0
oriesok oriesok

oriesok je offline (nepripojený) oriesok

žena-optimista
Hrianky trochu ináč:
Starší chlieb nakrájaš,na oleji opečieš, opečený potrieš z obidvoch strán cesnakom, kečupom, na to dáš volské oko,posypeš nadrobno pokrájanou posolenou cibuľkou.Ešte na efekt, aj chuť, jemne posypeš červenou mletou paprikou. Poznámka: aj to vyzerá, aj chutí!!! A ešte lacné a bez straty času.Dobrú chuť!
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Orestovaná cibuľka, na nej udusené nadrobno pokrájané čerstvé žlté struky /oboje z vlastnej záhrady - bio /, prípadne 1-2 šampióny, pridať vajíčka - osoliť + pečivko alebo upečené mladé zemiačiky v šupke /výnimočne tiež z vlastnej záhradky/ - mňam, mňam, mňam... celkom rýchle, chutné, zdravé, lacné...
2 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Moja priateľka raz z núdze na chate vymyslela veľmi dobré(podľa mňa) jedlo. Okrem zemiakov, múky, sušených húb a kyslej smotany nemali nič iné a tak vymyslela:
Sušené huby dlhšie povariť vo väčšom množstve osolenej vody, scediť do ďalšieho hrnca. V hubovej vode uvariť strapačky. Po odkvapkaní premiešať s hubami, omastiť maslom a pridať kyslú smotanu. Trochu ohriať a večera je hotová.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

osky Pozri príspevok
ja toto obcas praktizujem,ked nam ostane suchsia vianocka alebo croisanty.je to dobre.
Tak to sme dve. A niekedy to robím aj na oded, keď nemám čas variť.
1 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Ja mám oproti stánok s langošmi
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Chlebík vo vajíčku. Do vajíčok môžeš pridať rôzne koreniny a bylinky, ozvláštni to chuť.
Alebo pomazánky, alebo ako my mávame doma často: párky.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
U nás sú párky jeden deň v týždni tiež , lebo kuchárka štrajkuje
0 0
dencika dencika

dencika je offline (nepripojený) dencika

Na kocky nakrájaj eidam, pridaj olivy s (kápiou, ...) a umy hrozno. Rýchle a celkom to chutí. Môj manžel to má rád.
0 0
Miminko Miminko

Miminko je offline (nepripojený) Miminko

mladé žieňa stále zahrabané prácou ...viac
alebo uvar nejaké dobré cestoviny...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

V sade nám rastú václavky. Urobím ich na vajíčku. Mám urobiť viac?
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Kazu Pozri príspevok
V sade nám rastú václavky. Urobím ich na vajíčku. Mám urobiť viac?
vďaka, ale už som vislala dcéru s manželom po tie párky. ale vďaka......oceňujem to.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Keď mám náladu párky pripravujem takto:
z vyvaľkaného lístkového cesta vykrajujem pásiky, ktorými obalím párky, potriem rozšlahaným vajcom a upečiem
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

TOKY Pozri príspevok
Keď mám náladu párky pripravujem takto:
z vyvaľkaného lístkového cesta vykrajujem pásiky, ktorými obalím párky, potriem rozšlahaným vajcom a upečiem
Išlo o rýchlosť, ale inak fajn.
0 0
nanik nanik

nanik je offline (nepripojený) nanik

Mne keď ide o rýchlosť na večeru,mám vždy v mrazničke nejakú zálohu. Keď sa niečo varí,ako napr. buchty na pare,zem.placky,obaľený syr,udusené mäso a pod. samozrejme keď je čas vždy toho urobím viac a dám aj do mraziaka.Keď nie je chuť variť,vyberie sa.Ale ak by nebolo nič v mraziaku tak rýchla večera by bola zemiaky na cibulke so zakysankou,nejaká cestovina s makom,tvarohom,syrokrémom,alebo hrianky s cesnakom a čajom.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
tento recept uz bude len asi na zajtra
Urobim si obycajne halusky z vajca , muky, soli a vody - uvarit. Medzitym si na masle podusim vela cibule az do sklovita, na to dam tie halusky, premiesam a postruham nejaky udeny syr na hrubo /aj viac druhov, vsetko co mi v chladnicke zavadzia/, cim viac tym lepsie a zapeciem do ruzova. Dolozim nejaky salat. Tak zajtra dobru chut.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Pohar Pozri príspevok
Prosím už strácam fantáziu, poradte čo narýchlo ukuchtiť dnes na večeru - hocičo čo vás napadne. nie moc náročnééééé. vďaka.
no a zajtra prezraď, čo si ukuchtila
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
http://www.porada.sk/t28716-vecera.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať