Zavrieť

Porady

Pletenie-štrikovanie

Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Chcem sa obrátiť na mladé maminky alebo babinky. Keďže mám vnúčika a to mimo republiky, privítala by som nejaké modely na platenie. Po rokoch beriem opäť ihlice do ruky a štrikujem, nakoľko v predajniach sú tieto výrobky moc predražené. Vlnu sa ešte podľa mňa stále oplatí kúpiť. Na nete v slovenčine je maximálne na predaj alebo burza použitých vecí ale popisy na pletenie chýbajú. Niečo som našla na českých stránkach ale možno aj na Porade máme šikulky čo vedia nejaký fajn postup a bezplatne by ho tu prilepili. Budem vďačná, veď aspoň trošku vypadnem z účtovníctva a ekonomiky a poštrikujem si... Vnúčik je krásny, milý a tak sa rada pustím do práce. Ďakujem Vám za nápady.
Naposledy upravil arizona : 29.04.11 at 19:45
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

je to jednoduche ak mas velke mnozstvo triciek, lebo z jedneho- dvocjh neviem, ci sa da vyrobit, podsalka?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ak ma to drapne....sekáč to istí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som to chcela štrikovať..na hrubých ihliciach....
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
lujza.j
ja som to chcela štrikovať..na hrubých ihliciach....
Jáj-no to asi tiez pojde pomalsie,zalezi od ihlic....si mi teraz''nasadila chrobaka''idem vyskusat
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Daska parada...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ved toto...ja myslim ze na 12stkach som nieco...drina
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peknucke...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Peknucke...
toto mozes aj z postrihanych triciek
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
alaya1
Moja kamaratka robila toto, na 12-tkach.
Krasne...a dnu ako vypln je pouzite co???
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Taky som robila-davnejsie...http://kouzlodomova.blogspot.sk/2012...y-koberec.html
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Chcem vyskusat....www.mimibazar.cz/navod.php?id=3852
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Vyskusajte...http://valinka.wz.cz/2014/01/Na-vidlici.html
Naposledy upravil Anika61 : 06.01.15 at 18:05
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Peggynka
Anika61
To hej,Anička,ale vtedy mohla háčkovať z tescových tašiek,teraz už nie - za pár týždňov sa tá taška rozpadne na prach .Musíš pozerať,či nie sú vyrobené technológiou TDPA
Ty si sikovnamne to ani nenapadlo-teraz skusam od vcera zo sackov do kosaten sa tiez rozpadne?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

ne sa páči tento pletací mlynček
1 1
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
:ee
kukučka
Nie je škoda tvojho času? Radšej by som robila z prírodného materiálu, pinterest predpokladám poznáte.
Ved to sa len tak bavkam a pinterest-vyborny,len ked zacnem prehliadat tak nic neurobim
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Anika61
Peggynka
Anika61
To hej,Anička,ale vtedy mohla háčkovať z tescových tašiek,teraz už nie - za pár týždňov sa tá taška rozpadne na prach .Musíš pozerať,či nie sú vyrobené technológiou TDPA
Ty si sikovnamne to ani nenapadlo-teraz skusam od vcera zo sackov do kosaten sa tiez rozpadne?
Rozpadne...skôr či neskôr.To závisí od množstva pridaných aditív - čím ich je viac,tým kratšie taška vydrží.Ale poznáš to po hmate,napr. tie tescové sú také krehké,šuštiace,určite si pamätáš aký bol igelit na omak;teraz je to niečo úplne iné.
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Peggynka
Anika61
Peggynka
Anika61
To hej,Anička,ale vtedy mohla háčkovať z tescových tašiek,teraz už nie - za pár týždňov sa tá taška rozpadne na prach .Musíš pozerať,či nie sú vyrobené technológiou TDPA
Ty si sikovnamne to ani nenapadlo-teraz skusam od vcera zo sackov do kosaten sa tiez rozpadne?
Rozpadne...skôr či neskôr.To závisí od množstva pridaných aditív - čím ich je viac,tým kratšie taška vydrží.Ale poznáš to po hmate,napr. tie tescové sú také krehké,šuštiace,určite si pamätáš aký bol igelit na omak;teraz je to niečo úplne iné.
Spravila som z toho -ze puzdro na mobil...kukucka ma pravdu,hnusny material
IMG_20150106_211158.jpg  
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Oliwa
Anika61
Valcake
Spravila som z toho -ze puzdro na mobil...kukucka ma pravdu,hnusny material

...to by som bola zvedavá ako rýchlo vyšuštíš mobil z kabelky
ved mozem sa pohrat nyje?....je to nepouzitelne a pachne to
Nebodaj si z toho bola najprv vysypať smeti a teraz recykluješ...
No diky....hlavne,ze som pobavila....vsetkyvygooglila som,ze recyvecimohla som si zatial dake bombardaky uhackovat
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potrebovala by som navod, ako uberat ocka na klasickej ciapke pre dospeleho s brnbolcom. Vzor robim len hladko obratko, ale uberanie neviem.

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nevieš kedy...či nevieš uberať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať