Zavrieť

Porady

Stolička na žehlenie

Viete mi poradiť kde by som zohnala "stoličku k žehliacej doske"? Takú vyššiu, ako barovú, nastaviteľnú, s možnosťou vyloženia nôh. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    anmary Pozri príspevok
    Viete mi poradiť kde by som zohnala "stoličku k žehliacej doske"? Takú vyššiu, ako barovú, nastaviteľnú, s možnosťou vyloženia nôh. Vďaka.
    Iba tak mimochodom, to sa dá žehliť s vyloženými nohami?

    anmary je offline (nepripojený) anmary

    anmary
    Ja neviem či sa dá vôbec žehliť po sediačky. Zdravotný stav však človeka často prinúti.
    Tú stoličku zháňam pre svokru. Má problémy s nohami a potrebovala by si pri žehlení sadnúť a "vyložiť" si tú boľavú nohu - myslím tým aby pri spodu tej stoličky bola nejaká "priečka" /ako v kuríne pre sliepky /.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Prezradím, že ja som už bola donútená žehliť aj po sediačky - zdravotný stav. Dalo sa to, ale nebolo to bohvie čo. Teraz ale už žehlím len po stojačky.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Skús tu http://www.stolicky.sk/?mod=Produkty&k_id=1
    je ich tam habadej... len ceny tam nevidím, ale to nie je problém zistiť priamo u predajcu

    jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

    jenny7
    Len chcem pridať môj názor, náhodou, žehlenie po sedačky je super, Je to len zvyk, už si neviem predstaviť, že bych žehlila po stojačky, treba si veci uľahčovať, tam, kde to ide. Pekný deň všetkým,ahojte.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Stolička na žehlenie je v najnovšom letáku METRO od 31.10.2007 do 13.11.2007 za 451,- Sk.

    Stolička na žehlenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.