Zavrieť

Porady

Ako zachovať chladnú hlavu...

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Prosím vás, poraďte, ako dokážete zachovať chladnú hlavu, byť silnou, keď sa dozviete krutú pravdu? Keď idete len na bežné vyšetrenie a povedia vám, že už sú metastázy? Ako zastaviť plač a zúfalstvo? Len prosím, ak mi odpoviete, tak bez ľútovania, to nechcem!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Elenka ty si jeden anjel....

, a Vlaste držím palce.... aby mala napriek chorobe každý deň takýto slniečkový..

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Vlastička necháva pozdravovať. Všetkým Vám veľmi pekne ďakuje. Za všetko, pozdravy, ... veľmi to pomáha. Marek 15 bola veľmi dojatá zato ako si naňu myslel a poslal jej krásne básne. Prajem všetkým sledovať to dojatie v jej tvári za každý odovzdaný pozdrav. Odovzdávam krásne a srdečné ĎAKUJEM od Vlastičky.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Práve som sa vrátila od usmiatej a spokojnej Vlastičky, ktorá všetkým ďakuje za úprimné slová ,pozdravy a želania dobrého zdravia. A že je v pohode svedčí odkaz:
" Zhora Vám mávať nebudem"
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Vlaste prajem všetko dobré, som 6 rokov "po", na onkológii som si našla aj kamarátky a všetky sme zatiaľ O. K. Ak chceš, pošli kontakt, alebo Ti pošlem ja na seba. Ono sa to dá, na svete je toľko pekného, že sa oplatí pobiť. Drž sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
Práve som sa vrátila od usmiatej a spokojnej Vlastičky, ktorá všetkým ďakuje za úprimné slová ,pozdravy a želania dobrého zdravia. A že je v pohode svedčí odkaz:
" Zhora Vám mávať nebudem"
Huráááá, veľmi sa teším.... Ale v posielaní pozitívnej energie a v myslení na Vlastičku a všetkých našich rovnako trpiacich poraďákov pokračujeme.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Eulalia Pozri príspevok
Huráááá, veľmi sa teším.... Ale v posielaní pozitívnej energie a v myslení na Vlastičku a všetkých našich rovnako trpiacich poraďákov pokračujeme.
Ďakujeme...
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
som veľmi rád každej dobrej správe ...
No tento príbeh sa mi zdá vhodný a preto ho posielam Vlastičke:

Zhoď svoje starosti

Kde bolo tam bolo, bol jeden dedko, ktorý mal starého somára. Somár jeden deň padol do studne. Chudák cele hodiny zúfalo plakal a dedko sa snažil niečo vymyslieť, aby ho odtiaľ dostal. Nakoniec sa rozhodol, že somár je už aj tak starý a studňu chcel aj tak zakopať a tak nebude ďalej rozmýšľať nad nejakým riešením, ako ho dostať von. Zavolal na pomoc susedov, aby mu pomohli. Každý sa chopil lopaty a začali hádzať hlinu do studne. Starý somár pochopil, čo sa deje a začal hrozne nariekať. Na prekvapenie každého sa po nejakom čase ukľudnil. Po niekoľkých lopatách nahádzanej hliny dedko nakukol do studne. Prekvapene videl, že somár po každej lopate hliny robí niečo fantastické. Otriasa zo seba hlinu a vždy ju zadupe pod seba a tak sa dostáva vždy vyššie a vyššie. Dedko a susedia ďalej hádzali hlinu, a somár sa otriasal a dostaval sa vždy vyššie. Každý sa len udivene pozeral, keď somár vykročil zo studne a šťastne odkráčal. Život na nás bude vždy hádzať rôzne smeti a hlinu. Trik ako sa dostať zo studne je, zo všetkého sa otriasť a urobiť krok hore. Každý problém je len určitá možnosť/príležitosť urobiť krok ďalej. Z každého problému je nejaké východisko, kým to nevzdáš a nezastavíš sa. Spomeň si na tento príbeh, keď bude ťažko.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

JarkaL Pozri príspevok
Ďakujeme...
Jarka, práve v tejto téme ste ukázali, ako treba bojovať. Vlastičku pozná veľa poraďákov, preto sa stala akýmsi symbolom toho Vášho boja. A cením si, že napriek vlastnej bolesti ste Dobrí anjeli aj pre druhých a nevzdávate to.
Všetkým Vám veľmi držím palce.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Plavcik, toto je velmi pekna a poucna rozpravka. Hodno sa jej drzat.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Vlastička Vás všetkých veľmi pekne. Ďakuje Bastianovi za krásny darček. Cíti všetko to dobré čo sa jej tu praje a verí vo všetko dobré a krásne čo ju tu spolu s nami ešte stretne.
P.S.Dnes som ju uniesla do obchodu. Chcela sa ísť opýtať na vrátnici, ale ja už viem, že lepšie je tváriť sa ako návšteva a len tak s kľudom ísť.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 03.11.07 at 18:27
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať