Zavrieť

Porady

Internetovy obchod

Chcela by som zacat v oblasti internetu, t.j. spravit si virtualnu predajnu, kto mi vie poradit, co potrebujem z hladiska legislativy /aky druh zivnosti, ci je viazana alebo volna atd./ Technicky by som to mohla zvladnut, ale ak niekto vie o nejakej dobrej aplikacii na spravovanie dat tak uvitam kazdy napad.
Usporiadat
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
niekoľko dobre manažovaných obchodov funguje tak, že na základe objednania v e-shope sa automaticky vystaví objednávka aj pre dodávateľa. Ten potom pošle tovar priamo konečnému zákazníkovi a ani nejde cez eshop. Samozrejme papierovo to cez eshop prešlo a zákazník ani nevie že to tak nebolo ak by hlboko neskúmal situáciu.
0 0
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

falap Pozri príspevok
niekoľko dobre manažovaných obchodov funguje tak, že na základe objednania v e-shope sa automaticky vystaví objednávka aj pre dodávateľa. Ten potom pošle tovar priamo konečnému zákazníkovi a ani nejde cez eshop. Samozrejme papierovo to cez eshop prešlo a zákazník ani nevie že to tak nebolo ak by hlboko neskúmal situáciu.
Je to tak vyhodnejsie?Ak by som to praktizovala takto,mozem si nahodit vyssi rabat?
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
To je len vec logistiky a dohody s dodávateľmi a kuriérom. Prečo vyšší rabat?
0 0
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

falap Pozri príspevok
To je len vec logistiky a dohody s dodávateľmi a kuriérom. Prečo vyšší rabat?
Kvoli doprave,nemuselo by to putovat najskor ku mne az potom k zakaznikovi ale rovno k zakaznikovi,podla mna je to ekonomickejsie.
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
niektoré veľkoobchody (hlavne IT a PC) to práve takto robia. Nemám s tým skúsenosť, ale popisoval mi to majiteľ obchodu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať