Zavrieť

Porady

aký xbox kúpiť

blížia sa vianoce a chcela by som kúpiť priateľovi xbox, hľadala som o tom niečo na nete a nejako som sa dostala sem. a tak váham, či xbox, alebo ps3. prečo je plystation 3 lepší ako xbox? je to z vlastnej skúsenosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    malinka je offline (nepripojený) malinka

    malinka
    chcem kúpiť priateľovi pod stromček xbox, no nevyznám sa v tom. viem že je viac druhov a neviem, ktorý by bol pre neho najlepší.
    vopred ďakujem za odpoveď

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Malinka: neviem prečo si sa zamerala práve na xbox alebo ps3. určite máš na to nejaké dôvody, no skús zvážiť aj Nintendo Wii - pri niektorých hrách vieš/viete byť priamo súčasťou danej hry...

    malinka je offline (nepripojený) malinka

    malinka
    dakujem za radu. o nintende wii som toho az tolko nepocula. ale ak by mi mohol niekto aspon v skratke povedat rozdiely medzi wii, ps3 a xbox, lebo sa v tom fakt nevyznam. ide mi o to, aby bola super grafika, dali sa tam prehravat dvd... priatel ma rad hry typu: moto, akcne a futbal... neviem, ci nintendo ponuka aj taketo hry... citala som, ze predaj wii je obmedzeny a ponuka hier, tiez nie je najvacsia...

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    malinka Pozri príspevok
    dakujem za radu. o nintende wii som toho az tolko nepocula. ale ak by mi mohol niekto aspon v skratke povedat rozdiely medzi wii, ps3 a xbox, lebo sa v tom fakt nevyznam. ide mi o to, aby bola super grafika, dali sa tam prehravat dvd... priatel ma rad hry typu: moto, akcne a futbal... neviem, ci nintendo ponuka aj taketo hry... citala som, ze predaj wii je obmedzeny a ponuka hier, tiez nie je najvacsia...
    Wii som spomenul len preto, ze je v jednej veci insi ako ostatne dve. Viac ti povedia asi v predajni, kde si to budes moct aj vyskusat - existuje k nemu specialny bezdratovy "joystick", ktory jednoducho drzis v ruke a pohybom ruky sa dostanes do deja v hre...

    viac ti mozno povie aj toto video:

    malinka je offline (nepripojený) malinka

    malinka
    tak som si pozrela na youtube ten odkaz a ostala som priam ohurena. myslim, ze je to perfektne, viem si predstavit ako by sme sa pri tom zabavili, ale kedze to chcem pre priatela, myslela som, ze by som ho prekvapila hlavne tym, ze by mohol hrat moto zavody s volantom a pedalmi. z toho by bol urcite namako. tak som skusala hladat na nete, ci je take prislusenstvo aj k wii, no a existuje len volant. ten nevyzera tak pohodlne, ako pre ps3 alebo xbox, predpokladam, ze je to obal, do ktoreho sa vsunie ovladac wii, nemozes si ho polozit na stol a... ... neviem, ci chapes co tym chcem povedat. stale vaham.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    jasnéé.. ja som ti to dal ako tip a vidím že správny, keďže si o tom nevedela.. výber je na tebe..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.