Zavrieť

Porady

PC a LCD TV,

Ahojte, poprosil by som o radu. Prepojil som PC z LCD TV, HDMI a DVI koncovky, a neviem ako to nadstavit aby som mal obraz na oboch .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Matulik Pozri príspevok
    Ahojte, poprosil by som o radu. Prepojil som PC z LCD TV, HDMI a DVI koncovky, a neviem ako to nadstavit aby som mal obraz na oboch .
    Ten opis, čo si urobil, je nezrozumiteľný a obsahuje málo info na to, aby sme ti vedeli poradiť.

    Takže:
    - máš PC alebo notebook ?
    - aký máš operačný systém ?
    - akú máš grafickú kartu ? (ak máš notebook, tak táto otázka je zbytočná)
    - ako si prepojil PC s LCD TV ? ...... z PC ide obraz do monitoru a odtiaľ do TV ? alebo najskôr do TV a odtiaľ do monitoru ?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Matulik Pozri príspevok
    Ahojte, poprosil by som o radu. Prepojil som PC z LCD TV, HDMI a DVI koncovky, a neviem ako to nadstavit aby som mal obraz na oboch .
    Veľa si toho nepopísal, ale na to, aby si mohol pripojiť druhý monitor (predpokladám, že máš stolové PC s grafickou kartou), potrebuješ graf. kartu s dvomi výstupmi. Ak všetko správne poprepájaš, musíš v PC nastaviť 2 zobrazovacie jednotky a to cez Start > Nastavení > Ovládacie panely > Zobrazenie - vlastnosti > Nastavení a na tej karte určiť, že majú byť 2 zobrazovacie plochy. Ostatné je vecou ďalšieho nastavenia (Podorobnosti) v závislosti od typu LCD TV.

    Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

    Predseda SVB Madam Kurie
    Súhlasím s Chobotom. Postačí ti grafická karta s dvoma výstupmi. Teraz už bežne dostať G.Karty s možnosťou HDMI výstupu. Alebo D-sub na pripojenie PC a DVI na pripojenie LCD TV . Samozrejme že aj príslušné káble. V každej predajni s PC či elektronikou dostať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.