Zavrieť

Porady

matka samoživiteľka

[/B][/B]Môžem poprosiť, kamarátke ušiel muž najprv do Čiech a teraz ževraj je v Anglicku, bez neho ich rozviedli vybavila si náhradné výživné ale potom jej poslal pár korún tak jej ho zastavili. Teraz si ho vybavuje znova. Problém je v tom že mali pôžičku ktorú teraz musí platiť ona čo nemá ani "na chlieb" Dala ho aj hľadať na políciu ale tam asi zaspali. poradili by sme mi ako jej pomôcť aby sa mala lepšie Ďakujem
Naposledy upravil Adaka : 20.11.07 at 18:01
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    A ešte niečo ako sa dá posunúť na súde vyrovnanie záväzkov medzi manželmi. Právnička po rozvode jej s tým kázala čakať 3 roky a to je strašná doba.
    Lion Topoľčany
    Tak toto ma v našom štáte s..ie, matka nemá šancu, to keby dlžil DÚ dane, hneď by ho vypátrali!

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Adaka Pozri príspevok
    A ešte niečo ako sa dá posunúť na súde vyrovnanie záväzkov medzi manželmi. Právnička po rozvode jej s tým kázala čakať 3 roky a to je strašná doba.
    a to je čo za právničku, pokiaľ mi je známe, tak BSM by sa malo vysporiadať do troch rokov od rozvodu a nie čakať tri roky. Ale keď sa mýlim opravte ma prosím, a potom beriem späť moje prvé slová.

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    si predstavte všetko prepil, prestávkoval povypytoval si peniaze od kadekoho a ušiel a ona chuderka s 2 deťmi na krku konečne si našla byt nájomný a má to dosť čo robiť aby všetko vyplatila, tak ako by požiadala o BSM a najlepšie by bolo keby celú pôžičku platil on a ako urýchliť aby ho našli

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Adaka Pozri príspevok
    si predstavte všetko prepil, prestávkoval povypytoval si peniaze od kadekoho a ušiel a ona chuderka s 2 deťmi na krku konečne si našla byt nájomný a má to dosť čo robiť aby všetko vyplatila, tak ako by požiadala o BSM a najlepšie by bolo keby celú pôžičku platil on a ako urýchliť aby ho našli
    Sklamem ťa, ale dlhy čo narobil mažel počas trvania manželstva sú spoločné. Takže aj tie sa budú "deliť".

    matka samoživiteľka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.