Zavrieť

Porady

Vianočná Viedeň

Dnes sa otvára diaľničné prepojenie Bratislava-Viedeň a radi by sme sa s deťmi pozreli na preslávenú vianočnú atmosféru vo Viedni. Poradí mi niekto presnú trasu tak, aby sme toho videli a zažili čo najviac? Vopred ďakujem aj za rady ohľadne parkovania atď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    toptom je offline (nepripojený) toptom

    toptom
    Pri návšteve Viedne by sme radi dobre (lacne) nakúpili. Oplatí sa pred alebo po vianociach?

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    toptom Pozri príspevok
    Pri návšteve Viedne by sme radi dobre (lacne) nakúpili. Oplatí sa pred alebo po vianociach?
    Toptom, oplati sa nakupovat uz aj pred vianocami, najnizsie ceny su v sobotu, ale akcie trvaju aj po vianociach, cize aj pred aj po.

    gokko je offline (nepripojený) gokko

    gokko
    Ešte ja sa chcem spýtať skúsenejších návštevníkov Viedne, ako je to s parkovaním. Chceme navštívíť Prírodovedné múzeum (Naturhistorisches Museum) na Burgring, chystám sa teraz v sobotu, 22.12. Navigácia samozrejme múzeum našla, ale prosím poraďte mi niekto, kde by som tam mohla v okruhu 0,5-1km zaparkovať?

    dad111 je offline (nepripojený) dad111

    Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac dad111
    Da sa tam parkovat aj na ulici,je to ale riziko, parkoviska v centre su podzemne, je ich dost a vsade. Navigacia Ti ich istotne najde. Po ceste su elektricke tabule s nazvom a oznacenim kolko a ci su volne miesta. Parkovne v centre okolo 4 Euro/hod, max tusim 35/den. Da sa parkovat aj na okraji a chodit dopravou, ak sa neobavas jazdit v meste a vo Viedni to nie je problem, chod kludne autom.

    toptom je offline (nepripojený) toptom

    toptom
    Vie mi niekto poradiť, či je ešte pri ceste do zahraničia potrebné označiť auto nálepkou SK?

    dad111 je offline (nepripojený) dad111

    Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac dad111
    Tato povinnost so zruseenim kontrol na hranici nezanikla. Nechce sa mi to hladat, ale hovoria o tom okrem ineho napriklad aj predpisy v suvisosti s PZP a zelenou kartou. Len pripominam, ze su aj stanovene rozmery a farby. Tie spravne oznacenia su dost velke a skarede.

    Mariana B. je offline (nepripojený) Mariana B.

    Mariana B.
    v rakusku musis svietit cely den, nas na to upozornovali na hraniciach, ale teraz ked uz ta na hraniciach nik nezastavi, tak ta na to upozornia nanajvys policajti ale informuje o tom aj dopravna tabula hned za hranicami u rakusanov...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    dad111 Pozri príspevok
    Tato povinnost so zruseenim kontrol na hranici nezanikla. Nechce sa mi to hladat, ale hovoria o tom okrem ineho napriklad aj predpisy v suvisosti s PZP a zelenou kartou. Len pripominam, ze su aj stanovene rozmery a farby. Tie spravne oznacenia su dost velke a skarede.
    Ja osobne som teda nevidel oznazenie krajiny prakticky na ziadnom aute po zavedeni EU evidencnych cisiel, ktore uz takyto rozlisovaci znak v sebe obsahuju.

    dad111 je offline (nepripojený) dad111

    Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac dad111
    misomiso Pozri príspevok
    Ja osobne som teda nevidel oznazenie krajiny prakticky na ziadnom aute po zavedeni EU evidencnych cisiel, ktore uz takyto rozlisovaci znak v sebe obsahuju.
    http://www.skp.sk/?lng=svk&MODULE=4

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.