Zavrieť

Porady

Akú máme krvnú skupinu?

Anketa: Moja krvná skupina je:

Počet hlasujúcich
108. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 0+

    31 28.70%
  • A+

    29 26.85%
  • B+

    11 10.19%
  • AB+

    6 5.56%
  • 0-

    12 11.11%
  • A-

    12 11.11%
  • B-

    5 4.63%
  • AB-

    2 1.85%
V téme http://www.porada.sk/t65499-p2-a1b-krv.html sa objavila zaujímavá štatistika od Chobota o výskyte krvných skupín v EU. Preto ma zaujíma, ako je to s nami - poraďákmi. Ak to zaujíma aj Vás, hlasujte prosím v ankete. Vďaka!
Naposledy upravil fimka : 22.11.07 at 17:54 Dôvod: požiadavky na uverejnenie nicku
Usporiadat
Téma je uzavretá.
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

posúvam
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

posúvam
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Posúvam
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Nemohli by sa zverejniť mená hlasujúcich. Ja som zvedavá, kto je rovnaká krv ako ja.
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

OK, aj mne by sa to páčilo. Skúšala som to doplniť, ale mne to zmeny v ankete nedovolilo urobiť. Preto som poslala ss Richardovi, či by to mohol doplniť. Uvidíme.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Gabi03 Pozri príspevok
Nemohli by sa zverejniť mená hlasujúcich. Ja som zvedavá, kto je rovnaká krv ako ja.
no to by zaujímalo aj mňa, ale z druhej strany odhliadnuc od lekárskehho vyšetrenia si dovolím tvrdiť, že sme tu aj tak jedna krvná skupina
0 0
renatan renatan

renatan je offline (nepripojený) renatan

Sa mi vidí, že keď chodím darovať krv, tak len sama pre seba. To akože ja tu nie som ničia "krvná skupina"????
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

posun
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Gabi03 Pozri príspevok
Nemohli by sa zverejniť mená hlasujúcich. Ja som zvedavá, kto je rovnaká krv ako ja.

Dovolím si tíško poznamenať, že by si si mala k tomu zohnať najprv súhlas tých, ktorí už sa zapojili (netuším ako ich vystopuješ), pretože sa zapojili možno iba vďaka anonymite.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Paula Pozri príspevok
Dovolím si tíško poznamenať, že by si si mala k tomu zohnať najprv súhlas tých, ktorí už sa zapojili (netuším ako ich vystopuješ), pretože sa zapojili možno iba vďaka anonymite.
To mi pripomenulo aféru s bodmi, keď sa zverejnilo, kto dal k príspevku bod.

Bol to len návrh, a dúfam, že z príspevku to aj bolo cítiť a nikto z toho nevyvodil nič iné.

Myslíš, že by bolo vhodné založiť novú tému, s rovnakým obsahom, kde by bol ten rozdiel, že by anketa bola adresná (a samozrejme na to aj upozorniť)?!

Ok, takže prosím všetkých, kto sa vyjadril v ankete a nevadilo by mu zverejnenie nicku, nech pod tento príspevok dá súhlas.
Ak každý dá súhlas, samozrejme jeden bude chýbať, čo som ja.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Gabi03 Pozri príspevok

Ok, takže prosím všetkých, kto sa vyjadril v ankete a nevadilo by mu zverejnenie nicku, nech pod tento príspevok dá súhlas.
Ak každý dá súhlas, samozrejme jeden bude chýbať, čo som ja.
Otázne je, či všetci ktorí sa v ankete vyjadrili "natrafia" na tvoj príspevok.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Pepa Pozri príspevok
Otázne je, či všetci ktorí sa v ankete vyjadrili "natrafia" na tvoj príspevok.
Ja viem.
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Ak existuje spôsob, ako veci skomplikovať, niekto naň určite príde. A tu sa nám to daríííííííí!
Myslím, že sme už všetci poznačení svojou profesiou, prílišnou opatrnosťou a šialenou dobou, v ktorej žijeme.
Uberte, uvolnite sa prosím! Veď o nič nejde. Vysvetlite mi, čo také tajné je na tom, akú má kto krvnú skupinu?

Ale dobre teda, pre večných vrtákov:
Pod tento môj príspevok nech dá súhlas ten, kto vyslovene nesúhlasí s dodatočným zverejnením svojho nicku.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

fimka Pozri príspevok
Ak existuje spôsob, ako veci skomplikovať, niekto naň určite príde. A tu sa nám to daríííííííí!
Myslím, že sme už všetci poznačení svojou profesiou, prílišnou opatrnosťou a šialenou dobou, v ktorej žijeme.
Uberte, uvolnite sa prosím! Veď o nič nejde. Vysvetlite mi, čo také tajné je na tom, akú má kto krvnú skupinu?

Ale dobre teda, pre večných vrtákov:
Pod tento môj príspevok nech dá súhlas ten, kto vyslovene nesúhlasí s dodatočným zverejnením svojho nicku.
Skoro som dala súhlas, že súhlasím s tým, čo si napísala v prvej časti príspevku.

Dnes už mám asi dosť, bolo by na čase ísť domov.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
zaujímavá téma.

A súhlasím s Gabi03, aj ja by som už bola dala súhlas pod fimkim príspevok.
Tiež sa pripájam k tomu, že na tom nič nie je zverejniť svoju KS ako píšu doktori.
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Vážení kolegovia, milí priatelia, takže to zhrniem. Chceli by sme v ankete dodatočne zverejniť aj nicky hlasujúcich k jednotlivým krvným skupinám. Keďže niektorým ale ide o ten starý-známy princíp, dovoľujem si vás požiadať o dodatočný súhlas-nesúhlas s takýmto zverejnením vášho nicku.

Áno, súhlasím s dodatočným zverejnením svojho nicku. (Dajte súhlas pod príspevok #11 od Gabi03).

Nie, nesúhlasím s dodatočným zverejnením svojho nicku. (Dajte súhlas pod príspevok #14 od fimka).

Ďakujeme!!!!!

PS: A zasa tu máme mrník!!!!
Naposledy upravil fimka : 22.11.07 at 14:57
0 0
Fragaria Fragaria

Fragaria je offline (nepripojený) Fragaria

No ja patrím do krvnej skupiny optimisti alebo aj Ačko no tak Bečko predsa nebudem a ani nechcem byť. A čo ostatní kto je krvná skupina optimista- učtovník
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A mrník rastie a rastie....
0 0
Fragaria Fragaria

Fragaria je offline (nepripojený) Fragaria

Naozaj som A už som sa aj odhlasovala. Ale som chcela aj požartovať na zlepšenie nálady.
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Tak mi napadá Fragaria, ak krvná skupina A+ je podľa tvojej kategorizácie účtovník-optimista, čo sú ostatní v iných krvných skupinách? Napíííš.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať