Zavrieť

Porady

Zalozenie znacky oblecenia + reklamnu agenturu

Vsetkych vas zdravim,
potreboval by som pomoct! Chcel by som zalozit vlastnu znacku oblecenia. Ako na to? Viem ze si ju musim niekde zaregistrovat ale tam moje vedomosti o tejto teme koncia. Neviem kde a ani co vsetko k tomu potrebujem. Vyrabat aj predavat by som ju chcel tiez ja, k tomu potrebujem zalozit reklamnu agenturu? S.R.O.? Co vsetko k tomu potrebujem?
Dufam ze sa najde niekto, kto mi bude vediet pomoct.
Vopred vam vsetkym dakujem!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LuluBeh je offline (nepripojený) LuluBeh

    LuluBeh
    Ahojte. Dnes som si citala vase prispevky a aj ja planujem zalozenie svojej znacky. Tieto prispevky su uz dost stare a preto by som sa chcela spytat (ak este niekto z vas tuto stranku navstevuje), ze ci v tom pokracujete, ake boli zaciatky.... Viem, ze dnes je to o to narocnejsie, kedze trh je plny kadejakych veci, no pracovat s modou a tvorit nieco nove bol vzdy moj sen a teraz je najvyssi cas si ho zacat plnit. Vedeli by ste mi poradit, ako najlepsie zacat? Poznate nejake dielne, kde sa oplati dat sit vlastny tovar, pokial neplanujem sit doma? Velmi pekne dakujem za odpovede a pomoc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.