Zavrieť

Porady

Lyžovačka Jasná 5-6/03/05

Zdravím všetkých!!!

Pravdepodobne budem lyžovať v Jasnej tento víkend. Nestretnem tam nejakých Poraďákov???
R
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Nó, my sme tam mali asi pred 2 týždňami služobnú akciu - kontrakty a keďže ja som nemala kam "zastrčiť" deti, tak išiel len manžel a povedal, že je tam RIADNE HUSTÁ premávka na svahoch, tak neviem-neviem, či sa tam s niekým stretneš - iba, že by si lyžoval s čiapkou na ktorej by bolo veľkým "RICHARD -Administrator" / ticho ti závidím, vraj je tam parádna lyžovačka /

    S21 je offline (nepripojený) S21

    S21
    no mňa asi nie, ale je to kus ďalej od nás z východu. Ale prajem dobrú lyžovačku.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Richard
    Zdravím všetkých!!!

    Pravdepodobne budem lyžovať v Jasnej tento víkend. Nestretnem tam nejakých Poraďákov???
    R
    Riško, tak si to uži

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    V Jasnej husto zneží,snáď to stihnú dať do zajtra do poriadku.To na Juhu musí byť iný chaos.Aj zajtra má snežiť,takže klasika-celý týždeň nádhera,na víkend blbé počasie.

    ingi je offline (nepripojený) ingi

    ingi
    Richard,pred dvomi týždňami sme v sobotu lyžovali v Jasnej s rodinkou, jediné čo mi vadilo (aj kyvadlovku so zvládla), boli cudzojazyčníci - poniektorí s hrozivým pohľadom a akoby s koltami za opaskom .

    Lyžovačka Jasná 5-6/03/05

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.