Zavrieť

Porady

PC a video

Na PC mi nejde prehrávať filmy vo formáte DiX.. ale DVD mi ide..... neviem čím to je a kodeky tam mam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Mno, tak budes mat asi zly prehravac, alebo stare kodeky. Ono, tie kodeky treba sem tam aj aktualizovat. tu je celkom dobry mega kodec pack
    http://www.free-codecs.com/download/...Codec_Pack.htm

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    cervena Pozri príspevok
    Na PC mi nejde prehrávať filmy vo formáte DiX.. ale DVD mi ide..... neviem čím to je a kodeky tam mam
    Pokiaľ nepomôže aktualizácia kodekov, tak bude musieť problém trochu viac zanalyzovať a popísať nám ho. Napr. aký prehrávač používaš, odkiaľ máš ten DivX film, či ti neprehráva len ten jeden DivX film, či aj iné, čo urobí aplikácia, či zahlási nejakú chybovú hlášku, či prehráva aspoň zvuk a pod.

    ankaa1 je offline (nepripojený) ankaa1

    ankaa1
    Prosím vás,vie mi niekto poradiť - mám v PC stiahnuté z kamery video, kt.trvá 1,5 hod.ale v PC má až 18 GB ? vďaka

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ankaa1 Pozri príspevok
    Prosím vás,vie mi niekto poradiť - mám v PC stiahnuté z kamery video, kt.trvá 1,5 hod.ale v PC má až 18 GB ? vďaka
    Dobre a ako znie otázka? Čo potrebuješ poradiť?

    Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

    Predseda SVB Madam Kurie
    Každé video stiahnuté z DV kamery cez FireWire má takú veľkosť. hovorí sa mu DV pal. koncovku má "avi" Je možné ho bežne pozerať v PC , ale väčšinou sa upravuje na iné dátovo menšie súbory. Divx , DVD , WMV ... záplava skratiek ? však ... Avi sa upraví v dákom strihovom programe a prípadne napáli na CD či DVD.
    Naposledy upravil Madam Kurie : 30.11.07 at 16:33

    marcel929 je offline (nepripojený) marcel929

    marcel929
    Celkom dobrý strihový program na tieto veci je Pinnacle Studio,je tam možnosť výstupného formátu aj DVD.Ale celých 18 GB aj tak asi nevtesnáš na 4,3 GB.Tam už potom treba postrihať film s najzaujímavejšími scénami.Ale výsledok je super,máš domáce video s dejom a ozvučením

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.