Zavrieť

Porady

Podakovanie za skolenie

Ahoj vsetci ucastnici skolenia neziskoviek v Moldave,
velmi pekne vam dakujem za ucast na dnesnom skoleni, som velmi rada ze som vas poznala aj nazivo a k nickom si viem priradit aj tvaricky :-)
Heni, tebe zvlast podakovanie za pomoc pri organizovani a za pekny vecer. Dufam ze mala princeznicka skoro vyzdravie :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

    martina 11
    Aj ja zdravím všetkých účastníkov a veľmi pekne ďakujem za školenie, naozaj to bol dobrý výber školenia a naučila som sa viacero nových vecí, ktoré mi neboli jasné.
    Ešte by som sa k jednej veci chcela niečo opýtať, čo mi stále vrta hlavou:
    Keď hovorila školiteľka o tých európskych fondoch, že vyhodili nejakej organizácii neoprávnené náklady, ktoré boli pôvodne uznané - konkrétne tú dohodu o VP - tam bol dôvod, že prekročili limit 350 hod.? Alebo prečo im to vyhodili, pretože neviem aký iný dôvod by to mohol byť. /práve som totižto pritom rozmýšľala o niečom inom a prepočula som to/
    A ešte akým spôsobom ste zvyknutý uznávať náklady manažérov, resp. koordinátorov projektu - faktúrami - živnosť, alebo musí byť prac.vzťah?
    Díky a dúfam, že sa ešte stretneme na podobnom školení, pretože ja osobne si ho fakt neviem vynachváliť. bye

    hetty je offline (nepripojený) hetty

    hetty
    Problém bol v tom, že ešte vtedy existovali len dohody o vykonaní práce. Oni túto dohodu spisovali na každý mesiac novú - čiže sa táto činnosť opakovala.
    Teda to nesplňalo povahu dohody - mal tam byť prac. pomer

    martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

    martina 11
    Aha, tak to teda myslela a ohľadom fakturácie služieb koordinátora projektu každý mesiac do ukončenia projektu? Myslíte že to by mohlo byť? Alebo musí byť prac.vzťah?

    martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

    martina 11
    Bude, ale ide o vyučtovanie projektov - kde robí koordinátora len po dobu projektu, ako správca bude na prac.zmluvu.

    mirhu je offline (nepripojený) mirhu

    Mirka mirhu
    victoria Pozri príspevok
    Ahoj vsetci ucastnici skolenia neziskoviek v Moldave,
    velmi pekne vam dakujem za ucast na dnesnom skoleni, som velmi rada ze som vas poznala aj nazivo a k nickom si viem priradit aj tvaricky :-)
    Heni, tebe zvlast podakovanie za pomoc pri organizovani a za pekny vecer. Dufam ze mala princeznicka skoro vyzdravie :-)
    Ahoj Victoria.... aj ja DAKUJEM za skolenie.. no a samozrejme za zoznamenie s Tebou

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    dievčence aj ja ďakujem za užitočné informácie a tiež za tváričky, ktoré už poznám bolo fajn tiež sa s vami rada stretnem na ďalšom školení ak budete niečo riešiť dajte vedieť @
    mirka a s Marikou ďakujeme za odvoz do KE veľmi nám to pomohlo
    dievčence a chlapci príjemný večer
    Anik

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    tiež pripájam svoje ďakujem Victorii a Hetty, zase som o čosi múdrejšia. Ahoj niekedy nabudúce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.