Zavrieť

Porady

Cena za upravu projektu

Ahojte neviete kolko moze stat uprava katalogoveho projektu (zrusenie jednych dveri na prizemi a balkonu na poschodi). Aspon priblizny odhad by pomohol, nemam predstavu co to stoji. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    BigT Pozri príspevok
    Ahojte neviete kolko moze stat uprava katalogoveho projektu (zrusenie jednych dveri na prizemi a balkonu na poschodi). Aspon priblizny odhad by pomohol, nemam predstavu co to stoji. Dakujem.
    Opýtaj sa u projektovej firmy - autora projektu. Možno ti vôbec nedovolia urobiť úpravu. Aj cenu si určia oni, tu ti to asi nikto nepovie.

    Katalógový projekt stojí nejakých 20-50 tisíc, individuálny 50-??? tisíc, takže niečo medzi tým.

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    ahoj

    aj ja som uvazoval nad katalogovym domom (Prodom), cena za projekt bola 35 000,-Sk, cena za siete (pripojenie RD na vodu, plyn a elektriku) bola agentom Prodomu stanovena na cca 10 000,- Sk (nezabudni, ze pripojenie na vonkajsie siete katalogovy dom neriesi) a potom, ak chces realizovat zmeny, ktore maju vplyv na staticky prepocet, cena bola stanovena tiez na cca 10 000,-Sk, samozrejme, ak chces len posuvat priecky a pod. to v projekte menit nemusis ... takze vychadzalo by to ca okolo 50 tis. so vsetkym co som spomenul ... ja som si nakoniec zvolil individualny projekt za trochu vyssiu cenu, ale je to aspon unikat a 100% podla mojich poziadaviek, pri stavbe domu tych 20-30 tis. za projekt naviac nepocitis ...
    r

    Cena za upravu projektu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.