Zavrieť

Porady

Report Designer - výmena dokumentov

Nedávano, keď som vytvárala novú tlačovú zostavu "súhlas s používaním RČ", ma napadlo, že by sme mohli vytvoriť priestor pre výmenú takýchto "nami" vytvorených tlačových zostáva, ktoré pohoda neobsahuje pri inštalácií...
ešte neviem, či by to bolo možné, ale ak by sa takého súbory s koncovkou .rph nainštalovali do priečinska s tlačovými zostavami, malo by to fungovať.
Sama neviem, ako tento priestor pre súbory zo zostavami vytvoriť, tak by som bola rada, keby sa toho ujal niekto šikovnejši...
Usporiadat
Ziarowka Ziarowka

Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

Prikladám ešte jednu tlačovú zostavu: Pracovná zmluva pre zamestnanca.

Je na každom, aby si ju opravil podľa svojho uváženia, ale údaje ťahá z personalistiky.
Naposledy upravil Ziarowka : 15.08.08 at 05:40
0 0
Ziarowka Ziarowka

Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

Takže trošku som sa ešte pohrala so vzorcom a do zmluvy som dala nasledovný vzorec: ak je pri zamestnancovi nastavený druh mzdy "mesačná" v texte zmluvy sa objaví v článku 5 odseku 2 nasledovný text: .... , že vo výške mzdy je zohľadnená práca nadčas. V prípade, že je pri zamestnancovi nastavený iný druh mzdy (úkolová, hodinová), zobrazí sa text nie je zohľadnená práca nadčas. Pôvodný súbor ZAMzmluv.rph treba nahradiť súborom, ktorý teraz prikladám.
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
neriešili ste niekto v pohode poštové tlačové zostavy? Pasujem sa s poštovými poukážkami a sprievodkami. V originálnej verzii nie sú dobre.
0 0
Pidgey Pidgey

Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

Štastný človek :)
falap Pozri príspevok
neriešili ste niekto v pohode poštové tlačové zostavy? Pasujem sa s poštovými poukážkami a sprievodkami. V originálnej verzii nie sú dobre.
co konkretne? ja som si akurat upravoval postovu poukazku typu H aby to lepsie sedelo, a upravoval som si aj ine, davnejsie.
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
Poštová poukážka typu U - nedotlačí v oroginály posledné písmenká v pravo na kraji. Už v náhľade nie sú vidieť.
Ostatné veci čo na poukážke neboli som nejako dorobil.

Balíkové sprievodky - tie originálne neviem na aké poštárske tlačivo by mali pasovať. Tie čo mám doma na porovnanie mi na to nesedia.
0 0
Ziarowka Ziarowka

Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

problem je, ze s tymi aktualizaciami v slovenskej verzii aj co sa tyka tlacovych zostav ale aj "prevratnych" noviniek sa to akosi opozdilo oproti ceskej verzii... mne to stale neda nezabrdnut, ale stale pozeram na cesku stranku firmy, co nove sa chysta do novej verzie Pohody a asi taká polovica noviniek y ceskej verzie sa k nám nedostane Mne najviac chyba TAX a GLX ((
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

Ahoj, užívatelia SW POHODA.
Prosím Vás, nemá niekto upravenú zostavu pre Jednoduché účtovníctvo - peňažný denník dvojstranný, aby číslovalo riadky aj na 2. strane denníka?
(je to zostava PDbook2)
Nie som až taká zdatná v úpravách, aj keď nejaké iné zmeny som si sem tam vedela urobiť.

Ďakujem, ak mi viete pomôcť.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

atka4 Pozri príspevok
Ahoj, užívatelia SW POHODA.
Prosím Vás, nemá niekto upravenú zostavu pre Jednoduché účtovníctvo - peňažný denník dvojstranný, aby číslovalo riadky aj na 2. strane denníka?
(je to zostava PDbook2)
Nie som až taká zdatná v úpravách, aj keď nejaké iné zmeny som si sem tam vedela urobiť.

Ďakujem, ak mi viete pomôcť.
úprava by bola dosť náročná - na 2.časti PD nie je miesto pre uloženie poľa qPDenik.ID = poradové číslo.
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

srska Pozri príspevok
úprava by bola dosť náročná - na 2.časti PD nie je miesto pre uloženie poľa qPDenik.ID = poradové číslo.
tak nevadi
ale dakujem za ochotu
0 0
miro_l miro_l

miro_l je offline (nepripojený) miro_l

atka4 Pozri príspevok
Ahoj, užívatelia SW POHODA.
Prosím Vás, nemá niekto upravenú zostavu pre Jednoduché účtovníctvo - peňažný denník dvojstranný, aby číslovalo riadky aj na 2. strane denníka?
(je to zostava PDbook2)
Skúsil som upraviť - zúžiť iba stĺpec č. 25 a 26 PD.
Až to postačuje tu je zostava.
Naposledy upravil miro_l : 31.01.11 at 18:12
1 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

miro_l Pozri príspevok
Skúsil som upraviť - zúžiť iba stĺpec č. 25 a 26 PD.
Až to postačuje tu je zostava.
1xĎAKUJEM , 2xĎAKUJEM, 3xĎAKUJEM............1000xĎAKUJEM
ĎAKUJEM ti veľmi pekne,
postačuje mi to takto
veľmi sa teším, lebo je čas závierok a už tohtoročné peň denníky budú OK :-)
už aj jednu spúšťam, mám tam 10 296 položiek, tak to bude prehľadné...
0 0
miro_l miro_l

miro_l je offline (nepripojený) miro_l

atka4 Pozri príspevok
1xĎAKUJEM , ...... mám tam 10 296 položiek, tak to bude prehľadné...
Rád som pomohol.
Hádam sa číslovania v liste 2. bude zobrazovať úplné. Nie je tam veľa miesta.
Poprípade treba skúsiť zmenšit font číslovania.
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

miro_l Pozri príspevok
Rád som pomohol.
Hádam sa číslovania v liste 2. bude zobrazovať úplné. Nie je tam veľa miesta.
Poprípade treba skúsiť zmenšit font číslovania.
Už mám čiastočne vytlačené, denník jedného klienta má 612 strán, zmenšila som písmo na najmenšie, ako sa dalo "8", lebo menšie nie je v ponuke /a ak sa dá, tak ja neviem ako.../ aby to tam vždy všetko vošlo, lebo sú tam 6-7 miestne sumy, ale v súčtových riadkoch, kt. sú najvyššie sumy, je to OK - vošlo
/u mojich klientov najmenej používam kolonky 18-19-21-25, ale to je individuálne.../

ešte raz vďaka
0 0
zuziku zuziku

zuziku je offline (nepripojený) zuziku

ja sa tu dnes naotravujem. Nemáte niekto zostavu zjednodušeného denníka, že by bol len so stlpcami zahrna do ZD a nezahrna do ZD. V starom softe sme to mali, bolo to len na jednu stranu a pekne sa podľa toho dalo kontrolovať účto. díky
0 0
cestak cestak

cestak je offline (nepripojený) cestak

Dobry den,

potreboval by som zostavu "dodaci list s cenou" pre sklad=>vydajka
Pomoze mi niekto s touto zostavou ?
Dakujem
0 0
Pidgey Pidgey

Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

Štastný človek :)
asi najjednoduchsie bude pouzit tlacovu zostavu vydajka, kde sa ceny zobrazuju. Ak nechces aby tam bol text Vydajka, urob si druhu zostavu do stromu a iba prepis tie dve polia kde je vydajka na Dodaci list. Ak sa ti to nechce robit, sem to prikladam.
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Ahojte, videla som teraz zostavu z iného softu. Názov je Kniha záväzkov /obdobne je aj Kniha pohľadávok/ a veľmi sa mi na nej páčilo, že tam boli zobrazené aj stlpce: Variabilný symbol, dátum úhrady a číslo bankového výpisu. Nemáte náhodou niekto takúto upravenú zostavu? Bola by som veeľmi vďačná.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

robin1 Pozri príspevok
Ahojte, videla som teraz zostavu z iného softu. Názov je Kniha záväzkov /obdobne je aj Kniha pohľadávok/ a veľmi sa mi na nej páčilo, že tam boli zobrazené aj stlpce: Variabilný symbol, dátum úhrady a číslo bankového výpisu. Nemáte náhodou niekto takúto upravenú zostavu? Bola by som veeľmi vďačná.
Popridávaš si stĺpce aké potrebuješ a dáš to vyexportovať do excelu a je to.
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Prosím, prosím a mohla by si mi to vysvetliť ako na to? Stiahla som si manuál na RD, a je tam toho čítania akosi veľa na mňa. Dííík :-)
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

....pravím tlačítkom myši si zobrazíš ponukovú tabuľku, vyberieš si možnosť "stĺpce" a navolíš si ktoré potrebuješ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať