Zavrieť

Porady

Krádež auta

Vie a môže niekto poradiť mladej rodine s 2 malými deťmi, ako nájsť ukradnuté auto? Auto Citroen C3 ŠPZ MA-866AY strieborná farba ukradli dnes nadránom v Bernolákove. V aute na zadných sedadlách sú dve autosedačky pre deti. Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Je mi to veľmi ľúto, keď sa stane čosi takéto. Nám tiež už dávno ukradli auto a bohužiaľ ho ani nenašli, policajti sa väčšinou k tomu postavia tak, že nie ste ani prví a ani poslední. Kto to nezažil, to vôbec neviem pochopiť.
    b.breza je mi to ľúto, podľa mňa je veľmi malá pravdepodobnosť, že sa nájde. Možno ešte skúsiť, ak poznáte z okolia nejakých autíčkarov ( ale takých čo sa o nich hovorí všelijak, ale musíte ich dobre poznať, event. mať niekoho kto ich pozná), za odmenu či vám nebudú vedieť pomôcť, poznám známeho čo si vlastné auto od nich kúpil späť.
    Bohužiaľ ak chcú auto ukradnúť, tak ho ukradnú, napomôže ani lodná kotva, ktorou sa oň uviažete a tiež ani Lo Jack- ukradli už aj také a ani ho nenašli
    Naposledy upravil Bionda : 12.12.07 at 12:31 Dôvod: doplnenie

    Thema je offline (nepripojený) Thema

    Thema
    Neviem či to pomôže, ale ľudia dávajú ukradnuté autá vyhlásiť do rádií. A ešte na www.bleskovky.sk je rubrika "krádeže aut" .... Inak, to sú strašné hyeny takíto ľudia, čo vidia v aute detské autosedačky a aj tak nemajú zľutovanie.

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    Nedavajte tomu velku nadej ani len s takymito informaciami policia nebola schopna najst vinnika < vid.pravy horny gombik>

    Tomsar je offline (nepripojený) Tomsar

    Tomsar
    Odporucam zaevidovat ukradnute vozidlo do novej Databazy ukradnutych vozidiel, ktore je od vcera na adrese: iauta s priponou sk, resp. ukradnuteauta tiez s priponou sk. Prehladava databazy SR, CR a EU. Zadarmo sa daju jednak pridat udaje o ukradnutom aute, cize VIN cislo, SPZ atd. ale aj prehladat, ci nejde o vozidlo, ktore niekto v EU ukradol a teraz ho chce predat napr. cez inzerat, ale aj v autobazare!
    Konecne je to aj u nas, v Cesku to funguje uz dlho...
    Prosim Vas vcera v noci mi v BA ukradli auto a som ako sa hovori na dne Ludia akakolkvek rada/pomoc co sa tyka postupu co dalej mi pomoze .. prosim vas pomozte !!!
    TEL.Č.: 0918 599 558

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Okrem toho, že to ohlásite na Polícií je dobre požiadať o PÁTRANIE V RÁDIU Ak máte auto poistené proti krádeži, je lepšie ak ho polícia nenájde. Keď sa auto nájde, často je v takom stave, že človek ľutuje, že sa vôbec našlo. Horšie je ak ho nemáte poistené. Inak to funguje tak, že približne do dvoch hodín je auto rozobrané, príp. prefarbené a policia nemá šancu auto nájsť, kým ho niekto nechce prihlásiť na seba. Dokážu ukradnúť nielen s detskými autosedačkami, ale aj telesne postihnutým ľuďom. Je im to fuk.

    miroSF je offline (nepripojený) miroSF

    miroSF
    Aby sa taka situacia neopakovala je lepsie si do auta namontovat online monitorovanie vozidla napr MOVYS ma taku sluzbu vola sa telemonitor..jednorazova investicia moze zabranit kradezi auta ktore je urcite ovela drahsie.

    Viper je offline (nepripojený) Viper

    Viper
    Zabezpecenie na baze GPS a GSM v dnesnej dobe velmi nepomoze. Teraz ma uz skoro kazdy pako rusicky...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    stará známa vec...už som tu písala xy, krát....ja vždy kmášem klukou....možno vyzerám ako blbec....ešte aj v umývarkeaj vo vlastnej garáži....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja si spomínam (keď som ešte mal "približovadlo") - tiež mi chceli "šľohnúť" káru. Lenže ja som si zamykal na noc volant so spojkou tým bázmekom s dvoma zahnutými koncami a zámkom. Lenže to nebol ako tie moderné (dnešné) umelohmotné a z mäkkej ocele, ale z poctivej legovanej ocele (i karbobrúska by mala problémy) a FAB zámkom - lenže ten keby "vylomili", už by neotvorili.

    No tak sa dostali dnu, ale aj odišli - vytlačiť by vytlačili, ale nezatočili (vtedy ani volant by sa demontovať nedal ). Len približovadlo ostalo otvorené. Jediné čo mi zobrali, bol prístrojový panel - ale ten som si potom zohnal a ešte lepší.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.