Zavrieť

Porady

hľadaj

hľadaj hľadaj hľadaj

neustále sa vyskytujú rovnaké otázky, pri ktorých sa nepoužilo "hľadanie" na Porade. Porada sa stáva neprehľadná. Prosím pred položením otázky využite vyhľadávanie. Dozviete sa možno viac, ako ste pôvodne chceli.


ukážka: http://www.hdsoft.sk/bin/hladaj_demo.swf


Zámerne som založil novú tému
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Výborná názorná ukážka. Bodík máš u mňa.

    vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

    vieroslava
    Tiež som si všimla, že často odpovedáme na podobné otázky od rôznych zadávateľov. Niekedy sú témy s rovnakým obsahom (od rôznych užívateľov) zadané priam po sebe.
    A väčšinou od nováčikov (nechcem nikoho uraziť, je to len konštatovanie).

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Treba napísať Rišovi, že keby to tak šlo urobiť, že by sa to flash videjko spustilo hneď pri každom prihlásení sa na Poradu...dajme tomu len tým čo majú status JUNIOR MEMBER...hm?

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    Infarkt Pozri príspevok
    Treba napísať Rišovi, že keby to tak šlo urobiť, že by sa to flash videjko spustilo hneď pri každom prihlásení sa na Poradu...dajme tomu len tým čo majú status JUNIOR MEMBER...hm?
    a aj etiketa!

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    čo keby sme neodpovedali na rovnaké otázky,... a ak áno, , tak len linkom na túto tému?(aby sme nováčikom pomohli)
    http://www.porada.sk/t67364-hladaj.html

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Video je pekné, ale lenivosť ľudí sa ťažko odstraňuje

    Ak pýtajúci nedostane odpoveď, ale len "hľadaj" alebo že to tu už je spracované, tak mu nič iné neostane, len vyhľadávať ...
    Pokiaľ mu ľudia odpovedajú, tak ho len podporujú v jeho lenivosti a zahlcovaní Porady...

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    Richard Pozri príspevok
    Video je pekné, ale lenivosť ľudí sa ťažko odstraňuje

    Ak pýtajúci nedostane odpoveď, ale len "hľadaj" alebo že to tu už je spracované, tak mu nič iné neostane, len vyhľadávať ...
    Pokiaľ mu ľudia odpovedajú, tak ho len podporujú v jeho lenivosti a zahlcovaní Porady...
    musím sa zastať nováčikov a to z mojej vlastnej skusenosti. tiež som sem nabehla rovno z googla, a netušila som čo všetko Porada ponúka. Samozrejme ako rychlo to šlo som sa zaregistrovala a položila svoju otázku. Netušiac, že tu existuje vyhľadávanie, že tu existuje etitketa a kopu iných vecí. Samozrejme som porušila hneď niekoľko zásad etikety, patrične som bola schladená ale zároveň aj poučená. Hneď v tej téme som preto napísala moje postrehy a návrhy ... [SEARCH]CHOBOT a iní machri poraďte prosím ![/SEARCH]

    Ešte ma napadla jedna vec, a ako som postrehla aj viacerých:
    keby sa dali zoskupiť príbuzné témy do jedného bloku, napr. o PZS je tu už založených asi 10 tém, tak ich hodiť do bloku, čo ja viem:"všetko o PZS" ak by to bolo technicky možné.

    kolka je offline (nepripojený) kolka

    žena kolka
    milý richard trošku si ma zarazil o lenivosti, som zaregistrovaná myslím od mája a neviem sa tu až tak veľmi dobre orientovať. Tú otázku som položila lebo som to potrebovala vedieť čím skôr. Ak máš pocit že "otravujem" len takými maličkosťami tak prepáč. Som sklamaná z tvojho výrazu, vôbec nie som lenivá a ospravedlňujem sa ak som vás obrala o ctený čas. Pekné sviatky.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    kolka, prečo si zobrala Richardove písmo v plnej miere na seba? Sú tu aj nicky, ktoré položia hocikde otázku desať sekúnd po zaregistrovaní. Myslím, že je potreba zabrániť v zahlcovaní Porady rovnakými otázkami, s tým dúfam súhlasíš. Teraz vieš, že je možné použiť najskôr vyhľadávanie.

    http://www.porada.sk/t67364-hladaj.html

    miro+epi je offline (nepripojený) miro+epi

    miro+epi
    smith Pozri príspevok
    Výborná názorná ukážka. Bodík máš u mňa.
    Infarkt Pozri príspevok
    Treba napísať Rišovi, že keby to tak šlo urobiť, že by sa to flash videjko spustilo hneď pri každom prihlásení sa na Poradu...dajme tomu len tým čo majú status JUNIOR MEMBER...hm?
    kolka Pozri príspevok
    milý richard trošku si ma zarazil o lenivosti, som zaregistrovaná myslím od mája a neviem sa tu až tak veľmi dobre orientovať. Tú otázku som položila lebo som to potrebovala vedieť čím skôr. Ak máš pocit že "otravujem" len takými maličkosťami tak prepáč. Som sklamaná z tvojho výrazu, vôbec nie som lenivá a ospravedlňujem sa ak som vás obrala o ctený čas. Pekné sviatky.
    trojita

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.