Zavrieť

Porady

NOTEBOOK A INTERNET

Dobry den. Mám Notebook a router 2700 / z T-comu /. Inštalovala som router. Akonáhle odojím kábel, ktorý spája router a notebook, okamžite mi vypne internet. Neviete mi poradiť ? Dočítala som sa,že by notebook mal obsahovať WiFi. DAKUJEM ZA KAZDY PRISPEVOK.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Lucia B Pozri príspevok
    Dobry den. Mám Notebook a router 2700 / z T-comu /. Inštalovala som router. Akonáhle odojím kábel, ktorý spája router a notebook, okamžite mi vypne internet. Neviete mi poradiť ? Dočítala som sa,že by notebook mal obsahovať WiFi. DAKUJEM ZA KAZDY PRISPEVOK.
    Krásny preklep

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Lucia B Pozri príspevok
    Dobry den. Mám Notebook a router 2700 / z T-comu /. Inštalovala som router. Akonáhle odojím kábel, ktorý spája router a notebook, okamžite mi vypne internet. Neviete mi poradiť ? Dočítala som sa,že by notebook mal obsahovať WiFi. DAKUJEM ZA KAZDY PRISPEVOK.
    Internet ide po kábli alebo vzduchom (WiFi). Na to, aby fungovalo WiFi spojenie, treba dve veci:
    1. router, ktorý umožňuje jej prevádzku, na routri zapnutie WiFi siete a nastavenie šifrovania spojenia (to na prevádzku nie je nevyhnutné, ale je to potrebné, ak nechceš, aby tvoj router fungoval ako verejný prístupový bod pre celé sídlisko)
    2. počítač s WiFi kartou, zapnutie tejto wifi karty a nastavenie spojenia s routrom

    Si si istá, že dokážeš toto všetko nastaviť sama ? Lebo podľa toho, ako si položila otázku, sa obávam, že rozumnejšie by bolo zavolať nejakého šikovného kamaráta (suseda radšej nie, lebo bude poznať tvoje heslo a môže sa pripájať ceztvoj router do internetu).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.