Zavrieť

Porady

Ako dostať do Windows vista home basic češtinu alebo slovenčinu

Zdravim vsetkych.

Celi den si lamem hlavu nad tim ako dostat do mojho laptopu jazyk ktoremu na 100 percent rozumiem. Laptop mam zakupeny v anglii a windows uz som mal nainstalovany, vista sa mi v celku pozdava takze velmi rad by som si ju ponechal no bohuzial je v anglictine a nie vsetkemu rozumiem. V cechach sa vista predava aj v cestine tak podla mna by sa to malo nejako dat nahodit len neviem ako ))

Dakujem za kazdu pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Taky15 Pozri príspevok
    ... ako dostat do mojho laptopu jazyk ktoremu na 100 percent rozumiem....
    Hľadať, hľadať, hľadať....
    napríklad takto:
    http://blog.jakubdvorak.eu/search.ph...-all&rstema=16

    Taky15 je offline (nepripojený) Taky15

    Taky15
    Hladam a hladam a hladam a stale nic a nic proste sa mi nedari nic naist ten odlaz ktory si mi dal tak uz aj na tejto stranke som bol no bohuzial na moju vistu basic sa to nevstahuje len na vistu ultimate...no preventyvne som to skusil aj tak no bohuzial bezvysledne

    Aj tak dakujem za ochotu

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    [quote=Taky15;595827]...bohuzial na moju vistu basic sa to nevstahuje len na vistu ultimate.../quote]

    ... v pôvodnom zadaní si neuviedol, že je to vista-basic...
    Asi nebude možné nainštalovať ultimate na basic, ale našiel som i toto:
    ... je možné do anglickej verzie nainštalovať češtinu iba v pripade , že je pri inštalácii nastavený Jazyk Anglicky a "prostredie" české ....
    za pokus to stojí.
    V prípade neúspechu pokiaľ máš legálnu Vistu, kľudne sa môžeš obrátiť na microsoft hotline - ak bude riešenie, povedia Ti. Pekné Vianoce.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Taky15 Pozri príspevok
    Zdravim vsetkych.

    Celi den si lamem hlavu nad tim ako dostat do mojho laptopu jazyk ktoremu na 100 percent rozumiem. Laptop mam zakupeny v anglii a windows uz som mal nainstalovany, vista sa mi v celku pozdava takze velmi rad by som si ju ponechal no bohuzial je v anglictine a nie vsetkemu rozumiem. V cechach sa vista predava aj v cestine tak podla mna by sa to malo nejako dat nahodit len neviem ako ))

    Dakujem za kazdu pomoc.
    Pamätám si, že pri inštalácii mojej Visty sa mi objavila hláška, že si mám dôkladne rozmyslieť, akú jazykovú mutáciu chcem inštalovať, pretože neskoršia zmena jazyka po inštalácii nie je možná.

    Ľutujem

    Taky15 je offline (nepripojený) Taky15

    Taky15
    No nic asi sa nato vykaslem aj ked je to strasna blbost lepsie povedane je to dost zle premislene teraz aby clovek nanovo instaloval cely win ...

    Dakujem vam za ochotu a cas a prajem prijemne vianoce a stastny novy rok

    -Keksik- je offline (nepripojený) -Keksik-

    -Keksik-
    Ak bola Vista zakúpená v Anglicku, tak v nej slovenský jazyk nie je a Nie je možné ho vybrať pri novej inštalácii.

    kivi11 je offline (nepripojený) kivi11

    kivi11
    Tak len v krátkosti čo som yistil ja.Do Vista Home Basic čestinu nenainštaluješ ak nemas česku verziu.Tie češtiny čo na stránkach idú nainštalovat len do Vista Ultimate.Len tolko
    Ešte snad jedna stranka skús uvidíš http://keznews.com/3634_All_35_offic...acks_x32___x64
    mas tam aj CS aj SK
    S tou jazykovou mutaciou.Ak je ten Anglicky alebo nemecky,tak ten problem nastane.Pomoc?
    Preinstalovat Win a to co najskor pokial je to horuce anemusis banovat ze to preinstalujes.Ale je to vyhoda mat to vsetko čestine
    Naposledy upravil kivi11 : 25.12.07 at 12:20

    Ako dostať do Windows vista home basic češtinu alebo slovenčinu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.