Zavrieť

Porady

MP3, MP4.. prehrávač

Prehrávač sa mi nabíja cez PC. Stačí ho len USB káblom pripojiť a nabíja sa sám alebo tam treba ešte niečo? Nemám návod.. Moc dík Baterka bliká ako keď sa mi nabíja mobil ale neviem koľko to asi môže trvať zdá sa mi strašne dlho..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Adaka Pozri príspevok
    Prehrávač sa mi nabíja cez PC. Stačí ho len USB káblom pripojiť a nabíja sa sám alebo tam treba ešte niečo? Nemám návod.. Moc dík Baterka bliká ako keď sa mi nabíja mobil ale neviem koľko to asi môže trvať zdá sa mi strašne dlho..
    Pokiaľ máš prehrávač tak konštruovaný, že sa batéria dá nabíjať cez USB konektor, tak to stačí len pripojiť na PC, netreba nič inštalovať. USB konektor má 4 káble - 2 sú dátové a 2 sú pre napájanie 5V.

    Doba dobíjania závisí od toho, akú batériu máš v prehrávači (jej kapacita) - môže to byť 1 hodina, ale aj 6 hodín.

    Škoda, že si nenapísala značku a typ prehrávača, mohli sme nájsť k nemu niečo bližšie na sieti.

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    MP-CS157FM
    dostala som síce manual ale nie je v češtine ani slovenčine tak mám smolu a koncovka je ako USB kľúč.

    ali_m je offline (nepripojený) ali_m

    ali_m
    Ak by si aj mala nabíjačku, tak aj tá by mala byť cez USB konektor. Tak nemáš problém a kľudne môžeš nabýjať cez PC.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Adaka Pozri príspevok
    MP-CS157FM
    dostala som síce manual ale nie je v češtine ani slovenčine tak mám smolu a koncovka je ako USB kľúč.
    Tento MP3 prehrávač má vstavanú batériu, ktorá sa nabíja cez USB konektor.

    Problém môže byť, ako to nabíjaš cez notebook. Alebo možno ten USB konektor na PC nie je aktívny. A dobíja to vôbec? Rozozná PC toto zariadenie?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Adaka Pozri príspevok
    asi nerozozná ako to nabiť
    Tak skús iný USB konektor, alebo iný PC, aby si videla, ako to inde funguje. Možno je len zlý indikátor stavu nabitia batérií.

    Alebo si kúp externú USB nabíjačku, sú už aj za 300 - 400 SKK:

    http://www.kabelmanie.sk/USB-Nabijac...acom_g659.html

    http://www.hama-shop.sk/detail/usb-n...0-v-50-60hz-1/

    http://shop.seza.sk/?a/gembird--univ...-usb-nabijacka.

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    Mám k tomu cd ale je tam koho veľa, možno mám niečo nainštalovať do PC : Driver for WIN98 users, MPTOOLS,act TO wav converter, AMV Movie converter, Manual

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Adaka Pozri príspevok
    Mám k tomu cd ale je tam koho veľa, možno mám niečo nainštalovať do PC : Driver for WIN98 users, MPTOOLS,act TO wav converter, AMV Movie converter, Manual
    Na nabíjanie nie je treba nič inštalovať. A ako ti funguje nabíjanie z iného zdroja či iného PC?

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    Hurrrááááááááááááá v druhom USB to nabilo. Ďakujem všetkým

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Adaka Pozri príspevok
    Hurrrááááááááááááá v druhom USB to nabilo. Ďakujem všetkým
    Gratulujem. No vidíš, tak problém bol asi v tom USB konektore. Otázne je, či s tým teraz chceš niečo porobiť. Skús pripojiť iné zariadenie do toho zlého konektora, či to bude fungovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.