Zavrieť

Porady

dotacie pre zac.podnikania??

ahojte..
zakladame s.r.o som dobrovolne nezamestnany,platim si zdr.poistovnu.
Nie som na Urade Prace evidovany:-,teda,nepoberam ziadny prispevok..
Existuje moznost nejakej dotacie pre zacinajuceho podnikatela.??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

    Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac Lydka R
    andy4 Pozri príspevok
    ahojte..
    zakladame s.r.o som dobrovolne nezamestnany,platim si zdr.poistovnu.
    Nie som na Urade Prace evidovany:-,teda,nepoberam ziadny prispevok..
    Existuje moznost nejakej dotacie pre zacinajuceho podnikatela.??
    Pokiaľ zakladáte s.r.o., tak ty ako FO nezačínaš podnikať a naďalej ostaneš pravdepodobne nezamestnaný. (ibaže by si sa stal zamestnancom zakladanej s.r.o.)
    Pre začínajúceho podnikateľa existuje príspevok z ÚP, ale to by si musel byť evidovaný a musel by si začať podnikať - teda SZČO.
    Mamička na materskej Denisa Višňáková
    andy4 Pozri príspevok
    ahojte..
    zakladame s.r.o som dobrovolne nezamestnany,platim si zdr.poistovnu.
    Nie som na Urade Prace evidovany:-,teda,nepoberam ziadny prispevok..
    Existuje moznost nejakej dotacie pre zacinajuceho podnikatela.??
    Môžeš dostať dotáciu ale musíš byť evidovaný minimálne 4 mesiace na úrade práce, ale záleží všetko aj od toho aké sú podmienky pre získanie živnostenského oprávnenia pre tvoj druh živnosti. Záleží od toho či v tom čo robíš máš prax alebo si vyučený alebo je to úplne niečo iné. Bez týchto info je to dosť ťažké odpovedať.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Denisa Višňáková Pozri príspevok
    Môžeš dostať dotáciu ale musíš byť evidovaný minimálne 4 mesiace na úrade práce, ale záleží všetko aj od toho aké sú podmienky pre získanie živnostenského oprávnenia pre tvoj druh živnosti. Záleží od toho či v tom čo robíš máš prax alebo si vyučený alebo je to úplne niečo iné. Bez týchto info je to dosť ťažké odpovedať.
    Prečítaj predchádzajúce príspevky prosím. Ak forma podnikania bude s.r.o. tak dotáciu nedostane. Jedine ak si vybaví živn.list a bude "samozamestnávateľ" teda szčo.
    Mamička na materskej Denisa Višňáková
    smith Pozri príspevok
    Prečítaj predchádzajúce príspevky prosím. Ak forma podnikania bude s.r.o. tak dotáciu nedostane. Jedine ak si vybaví živn.list a bude "samozamestnávateľ" teda szčo.
    Hej asi som sa presne nevyjadrila ale myslela som to tak že dotáciu dostane len vtedy ak bude SZČO a nie s.r.o. Ďakujem za opravu.

    dotacie pre zac.podnikania??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.