Zavrieť

Porady

zacatie zivnosti v CR?

Dobry den, chcem sa informovat a prosim o radu.
Pracujem na trvaly prac.pomer, popritom mam zivnost a prevadzkujem
internetovy obchod(odvody ani zdravotne este neplatim lebo som zacal len pred 2 mesiacmi) od 1.1.2008 by som si chcel otvorit internet.obchod taktiez v CR presne ten isty, musim sa zaregistrovat aj v cechach ked ho chcem prevadzkovat? alebo by bolo vyhodnejsie keby si otovril cech s ktorym by som sa dohodol na spolupraci? co by bolo pre mna vyhodnejsie? dakujem pekne za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    saro Pozri príspevok
    Dobry den, chcem sa informovat a prosim o radu.
    Pracujem na trvaly prac.pomer, popritom mam zivnost a prevadzkujem
    internetovy obchod(odvody ani zdravotne este neplatim lebo som zacal len pred 2 mesiacmi) od 1.1.2008 by som si chcel otvorit internet.obchod taktiez v CR presne ten isty, musim sa zaregistrovat aj v cechach ked ho chcem prevadzkovat? alebo by bolo vyhodnejsie keby si otovril cech s ktorym by som sa dohodol na spolupraci? co by bolo pre mna vyhodnejsie? dakujem pekne za odpoved
    Ten internetový obchod predsa môžeš spravovať aj zo Slovenska, či nie? Tak načo potom ČR živnosť. "Spájať sa" s niekym systémom na tvoju živnosť, ale všetko je moje nie je najlepší nápad.

    saro je offline (nepripojený) saro

    saro
    smith Pozri príspevok
    Ten internetový obchod predsa môžeš spravovať aj zo Slovenska, či nie? Tak načo potom ČR živnosť. "Spájať sa" s niekym systémom na tvoju živnosť, ale všetko je moje nie je najlepší nápad.
    no vsak ja by som bol len rad ak by sa to dalo robit na tuto zivnost, preto tam smeruje otazka, jasne ze robit eshop v cr sa da v pohode robit aj odtialto mne ide skor o to mat to papierovo podychytene, lebo som si vzdy myslel ze v kt. krajine podnikas musis mat tam zivnost..ale nechamsi poradit
    Dakujem

    zacatie zivnosti v CR?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.