Zavrieť

Porady

Napalovanie dvd

Ahojte.Ja som taký počítačový laik a stále mi to nejde.Môže mi prosím pekne niekto napísať postup ako pre koňa(bod po bode)na napalovanie dvd?Mám dvd decrypter,windows vista.Aj keď som napálila,na počítači sa dalo,ale dvd prehrávač mi písal,že je to čisté.Ďakujem.
Usporiadat
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Ale predtým mi to robilo tak, že sa spýtalo či má vymazať, po vymazání začalo zapisovať. Teraz vyhodí hlášku že nejde vymazať a pritom napáli.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

deane7 Pozri príspevok
Ja používam Ashampoo Burning Studio 6 FRE a keď idem napáliť na CD RW novú nahrávku, starú samozrejme zmazať, šlo mi to normálne, len som vymenil v compe napaľovačku, pôvodne som mal IDE a dal som SATA. Teraz mi pri vymazávaní napíše že to nejde vymazať a pritom mi normálne napáli novú a stará tam už neni, takže ju vymaže. Čím to bude?
Skús iba vymazať v inom programe.Ak to pôjde bez problémov ,tak Ashampoo Studio 6 nahraď novšou verziou a určite sa problém vyrieši.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Novšia verzia je platená. Keby som napaľoval často tak by to bolo pre mňa aktuálne, no pre to málo čo ja napálim mi stačí Free.
Nakoniec som to urobil cez JetAudio.
Naposledy upravil deane7 : 22.02.11 at 17:04
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Najnovšia verzia FREE je Ashampoo Burning 10 Advaced http://download.cnet.com/Ashampoo-Bu...-10041527.html
(Teda aspoň ja ju mám FREE)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať