Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 21:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Naposledy upravil Slayer666 : 01.09.10 at 10:05
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Tato uz tu bola?

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Na ludovu notu - Bobby Mcferrin & Hubert von Goisern

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Na ludovu notu - Hubert von Goisern & Die Alpinkatzen - Da Juchitzer

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Lisa Gerrard & Pieter Bourke

0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

I tak se da.

0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

No jasne, Bobby McFerrin je uzasny hudobnik.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi


Naposledy upravil wegamizi : 19.09.10 at 10:00
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Slayer666: Pekné a pokojné. Nájdeš ešte niečo nové, veľký, neznámy hlas, s veľkým rozsahom, niečo kantilénové a upokojujúce?
0 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
Ja som toto našla. veľmi sa mi to páči, keby aj u nás bolo také čosi v nákupnom centre určite by som tam častejšie chodila.

2 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Petra Nová Pozri príspevok
Slayer666: Pekné a pokojné. Nájdeš ešte niečo nové, veľký, neznámy hlas, s veľkým rozsahom, niečo kantilénové a upokojujúce?
Urcite ich takych viacero posobilo na Broadwayi a tiez v soule ich bude viac, ale myslim, ze uz som tu vsetky mne zname prezentoval. Podobne spievaju Liza Minnelli, Judy Garland alebo Barbra Streissand, ale tie pozna asi kazdy. No nieco by som mal, aj ked z trochu ineho sudka:



Trochu menej znamy portugalsky zaner fado, ktory vznikol asi pred 200 rokmi. Toto je jeho trochu novsia kralovna.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dana1 Pozri príspevok
Ja som toto našla. veľmi sa mi to páči, keby aj u nás bolo také čosi v nákupnom centre určite by som tam častejšie chodila.

Dani, si zlatá. Je to zaujímavá myšlienka propagovať operu v nákupnom centre, aj keď len tú jej populárnu časť. Ale všimla si si, že nikto z ľudí, čo sa tam motali, sa nemračil? Určite sa im to tiež páčilo. A skoro do bodky si splnila, čo som napísala. Veľký rozsah, neznáme hlasy a kantiléna-v tom chápaní, že ide o peknú melódiu.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Slayer666 Pozri príspevok
Urcite ich takych viacero posobilo na Broadwayi a tiez v soule ich bude viac, ale myslim, ze uz som tu vsetky mne zname prezentoval. Podobne spievaju Liza Minnelli, Judy Garland alebo Barbra Streissand, ale tie pozna asi kazdy. No nieco by som mal, aj ked z trochu ineho sudka:

Trochu menej znamy portugalsky zaner fado, ktory vznikol asi pred 200 rokmi. Toto je jeho trochu novsia kralovna.
Potešil si ma, je to pre mňa niečo nové, neznámy hlas, neznámy žáner, ale keď je tam ten preťahovaný zvuk gitár (neviem to inak pomenovať), taká melódia ma vždy chytí za srdce. Ďakujem
0 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Dani, si zlatá. Je to zaujímavá myšlienka propagovať operu v nákupnom centre, aj keď len tú jej populárnu časť. Ale všimla si si, že nikto z ľudí, čo sa tam motali, sa nemračil? Určite sa im to tiež páčilo. A skoro do bodky si splnila, čo som napísala. Veľký rozsah, neznáme hlasy a kantiléna-v tom chápaní, že ide o peknú melódiu.
Petra máš úplnú pravdu, všetci ľudia čo tam boli naokolo sa usmievali. Bolo vidno , že sa im to páči. a keby si videla mňa ako som sa usmievala na monitor. Už L.Pavarotti s takou myšlienkou začal a preniesol operu na štadióny a toto sa mi tiež veľmi páči.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dana1 Pozri príspevok
Petra máš úplnú pravdu, všetci ľudia čo tam boli naokolo sa usmievali. Bolo vidno , že sa im to páči. a keby si videla mňa ako som sa usmievala na monitor. Už L.Pavarotti s takou myšlienkou začal a preniesol operu na štadióny a toto sa mi tiež veľmi páči.
Nielen Európa sa zobudila v propagácii opery pred dvadsiatimi rokmi, ale zobudili sa aj v USA, hlavne cez Met operu, ktorá sprostredkúva live prenosy kde sa dá a prestávky medzi dejstvami vypĺňa rozhovormi s atraktívnymi hosťami. Ale v USA je samozrejmé, že v médiach sa propagujú aj samotní speváci pri každom vydaní svojich albumov. V Európe sú známe aj prenosy z tzv. PROMS NOTES z Royal Albert Hall v Londýne. Tie koncerty bývajú natrieskané, ale popravde, to, čo sa tam hrá, je spravidla ľahšia operná nota. Ale vďaka aj za to, aby sa do povedomia ľudí dostala aj iná hudba. A veľkým propagátorom sa stali aj dobre vyzerajúce operné hviezdy, ktoré síce vzdychajú, že ich hudobné spoločnosti nútia robiť koncerty, ktoré nemajú s pravým operným umením až tak veľa spoločné, ale sú pre nich aspoň finančne výhodné.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať