Zavrieť

Porady

darujem labradora

ahojte niekto mi dal do zahrady asi 2 mesacnu labradorku nadhernu, pritulnu ale zial moja sucka ju neprijala, takze sme si ju nemohli ani nechat. neviete o niekom ? nachadza sa v trencine

zavolajte 0911219067
Naposledy upravil labrador : 04.01.08 at 21:27
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Vianoce pominuli, darček sa stal nepohodlný. Ja už mám štvornohého priateľa, preto nechápem ako takéto niečo môže urobiť "človek".

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Nechápem prečo toho psíka nedali do útulku - veď chudák mohol aj zamrznúť...

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    labrador Pozri príspevok
    ahojte niekto mi dal do zahrady asi 2 mesacnu labradorku nadhernu, pritulnu ale zial moja sucka ju neprijala, takze sme si ju nemohli ani nechat. neviete o niekom ? nachadza sa v trencine

    zavolajte 0905 946405
    Labrador je učenlivý, inteligentný pes, ktorý sa cvičí aj pre nevidiacich.
    Ja neviem, ale možno keby si oslovil nejakú chovateľskú stanicu tohto plemena v okolí, či by nebol z ich strany záujem. Neviem, či je to reálne, bol to len nápad.
    Poskytla som Tvoje t.č. nejakým ľuďom, ktorí mali záujem o takéhoto psíka, tak snáď sa ozvú
    Naposledy upravil Olice : 03.01.08 at 07:10 Dôvod: doplnenie

    stankakac je offline (nepripojený) stankakac

    stankakac
    Môžem premýšľať ako chcem, ale nikdy nepochopím, ako niekto sa takto neľudsky a bezohľadne môže zachovať k psovi (šteniatku). Ja doma mám jednu labradorku a po toľkých rokoch čo je u mňa tvorí neoddeliteľnú súčasť mňa.
    Nechcem robiť predčasné závery ale nezatúlala sa niekomu? Častokrát sa stáva, že ujdu zo záhrady a nový majiteľ môže márne hľadať svojho miláčika!!!
    Skús sa opýtať v okolí, či ho niekto nehľadá alebo dať inzerát do novín poprípade sa mrknúť na internet, kde je veľa zodpovedných ľúdi , ktorí chcú práve takého šteniatko.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.