Zavrieť

Porady

Ide Vám podateľňa v SP?

Mám problém už od piatku dostať sa na podateľňu v SP. Dlho mi to načítava a len občas sa mi podarí pripojiť. A aj to urobím pár úkonov a znova mi to zamŕza. Ostatné stránky fungujú dobre, tak neviem, kde je chyba.
Usporiadat
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
no sláva, zdá sa, že to začína znova naberať obrátky, práve som bez problémov zrealizovala hrču odhlášok prihlášok za 4 firmy...a dokonca to ani netrvalo dlho a stalo sa niečo nepredstaviteľné: ani raz ma to nevyhodilo...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Paula Pozri príspevok
Mimoriadne asi sú zaťažení už dlhšie, pretože dnes som zistila, že ešte nemajú zaregistrované vo svojom softe ani niektoré prihlášky a odhlášky z posledných dvoch decembrových týždňov. Mrník. Ešteže sa vzdali pokút
Keby len dvoch posledných decembrových týždňov...to by bola v celku Amerika , ale skutočnosť je oveľa horšia ...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Máš pravdu Evka, zistila som včera aj to, že ma nemajú odhlásenú posledným mojim zamestnávateľom v r.1996...teda možno ma aj odhlásil, len na sociálke visím.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Paula Pozri príspevok
Máš pravdu Evka, zistila som včera aj to, že ma nemajú odhlásenú posledným mojim zamestnávateľom v r.1996...teda možno ma aj odhlásil, len na sociálke visím.
Človek už ani nevie, či sa má smiať alebo plakať...ja som podľa SP odrobila tiež len posledných 10 rokov
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Paula Pozri príspevok
Máš pravdu Evka, zistila som včera aj to, že ma nemajú odhlásenú posledným mojim zamestnávateľom v r.1996...teda možno ma aj odhlásil, len na sociálke visím.
Taký problém som mala v jednej firme aj ja. Ešte že som im predložila potvrdenú kopiu odhlášky. Možno by si boli naúčtovali aj pokutu za neskoré odovzdanie odhlášky.
Pri poslednej návšteve registra ma pracovníčka upozornila na to, že ak nebude sedieť počet poistencov u nich a na mesačnom výkaze - výkaz po 1.1.08 "neprejde".
Neposielam výkazy elektronicky - mám len malé firmy, tak neviem či to od 1.1.08 "funguje"

-------
Veronika
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
evina Pozri príspevok
Človek už ani nevie, či sa má smiať alebo plakať...ja som podľa SP odrobila tiež len posledných 10 rokov
Ja podľa výpisu SP o započítaných rokoch mám odpracované iba 204 dni. A pritom už 12 rokov si platím starobné poistenie ako szčo, a v r. 2007 ako zamestnanec.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

smith Pozri príspevok
Ak medzi tých 300 nových dohodárov máš aj takých, ktorých si odhlasovala, tak si robila zbytočnú robotu. Stačilo im predlžiť tú dohodu na rok 2008, a nemusela si ich odhlasovať vôbec.
To nezávisí odo mňa, firma, ktorej robím účto, to má takto zavedené a ťažko do toho niečo hovoriť. Oni dokonca aj dohodárom, ktorí majú uzatvorené dohody o VP na celý rok, robia na niektoré práce ešte zvlášť dohody o VP a prihlasujú a odhlasujú ich aj na pár dní... Majú to takto robené, kvôli vyúčtovaniu jednotlivých zákaziek.
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

Dnes som sa osobne pýtala na sociálke, o probléme vedia a v pohode mi vzali papierovú formu RLFO. Takže to skúste zatiaľ aj takto.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať