Zavrieť

Porady

Podsvietený rám obrazu

Založil som novú kategóriu - Interiéry-fotoinšipirácie. Či už vlastné, alebo ich nájdete na webe

Niečo z mojej dielne:

Takéto niečo som vymyslel aj zrealizoval v našej obývačke.
Rám obrazu je z hľadkej nefarebnej drevotriesky 12mm podsvietený do vnútornej aj vonkajšej strany. Pôsobí to dobre najmä večer ako pocitové osvetlenie napr. pri pozeraní TV .
sedenieobyvak1.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tina1 je offline (nepripojený) tina1

    tina1
    Richard Pozri príspevok
    Založil som novú kategóriu - Interiéry-fotoinšipirácie. Či už vlastné, alebo ich nájdete na webe

    Niečo z mojej dielne:

    Takéto niečo som vymyslel aj zrealizoval v našej obývačke.
    Rám obrazu je z hľadkej nefarebnej drevotriesky 12mm podsvietený do vnútornej aj vonkajšej strany. Pôsobí to dobre najmä večer ako pocitové osvetlenie napr. pri pozeraní TV .
    Velmi zaujimave. Ako si dokazal do ramu svetlo? Popis. Diky

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ono to vidíte len návrh ktorý som spravil vo photoshope. Nájdem aj realizované fotky niekde. Zatiaľ mám spravený len rám, vhodný obrázok do neho len hľadám, resp. dám asi spraviť nejaký z mojich fotografií

    To podsvietenie je urobené pomocou svetelného hada. Najprv som spravil rám z dervených hranolčekov okolo ktorého som obvinul svetelného hada z vnútornej aj vonkajšej strany. Potom som na to zavesil plochý drevotrieskový rám natretý farbou steny.

    Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

    pán v najlepších rokoch Ibaka
    Len ako zamaskovať prívodnú šnúru- nie vždy to ide, tá by kazila celkový dojem

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ja som mal vývody v stene, práveže som nevedel nájsť vhodné lampy, ktoré by sa mi páčili, tak som to riešil takto

    Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

    muž Bobbix
    Co zapinanie svetla? Prstekom, casovym spinacom, ci nejakou kombinaciou s pohybovym senzorom?

    Mne sa zeleny had vlni v kupelke na zelenej tapete.
    Teraz mam v plane dat zrejme zlteho hada do obyvacky. Mal by kopirovat hornu hranu nabytku, asi tak 10 cm pod hranou, cim by mal vytvorit tiez akesi podsvietenie. V celom byte mam svetla so senzormi pohybu nastavene na rozny cas. K tomu hadovi v obyvacke by som chcel skombinovat pohyb + cas, no zatial neviem ako.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Bobbix Pozri príspevok
    Co zapinanie svetla? Prstekom, casovym spinacom, ci nejakou kombinaciou s pohybovym senzorom?

    Mne sa zeleny had vlni v kupelke na zelenej tapete.
    Teraz mam v plane dat zrejme zlteho hada do obyvacky. Mal by kopirovat hornu hranu nabytku, asi tak 10 cm pod hranou, cim by mal vytvorit tiez akesi podsvietenie. V celom byte mam svetla so senzormi pohybu nastavene na rozny cas. K tomu hadovi v obyvacke by som chcel skombinovat pohyb + cas, no zatial neviem ako.
    Neprilepíš foto?

    Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

    muž Bobbix
    Neprilepim, lebo v dnesnej digitalnej dobe ja nemam fotak este ani na mobile. Sorry

    Podsvietený rám obrazu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.