Zavrieť

Porady

kde kupit byt?

Ahojte poradáci,

poprosila by som vas o radu, chcela by som si kupit byt ( prostrednictvom hypotekárneho úveru) a neviem sa rozhodnut, ci v Bratislave (1 izbovy) alebo v Poprade (2- 3 izbovy), kam by som sa chcela o dva - tri roky prestahovat. Neviem ci je lepsie investovat do bytu v Bratislave - ktorý by som o dva - tri roky predala ( hadam by hodnota stupla) alebo v Poprade (lebo aj tam stupa cena bytu kazdym rokom).

Dakujem velmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    To musiš duplovať otázku,alebo si natoľko netrpezlivá, že sa nevieš dočkať odpovede?

    http://www.porada.sk/t68835-kde-kupit.html
    urcite nie.
    kym som sa vymotala ako urobit toto okienko tak som sa parkrat pomylila...som tu zaregistrovana iba par hodin a nevedela som ako na to....

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Je tu návod:
    http://www.porada.sk/faq.php

    Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

    som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac Kuzelnicka
    Ja by som skor kupila byt v Poprade, predsa len odbornici predpokladaju ze ceny bytov v BA uz dosiahli strop, zvysok Slovenska zatial nie.

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    zuzka0303 Pozri príspevok
    urcite nie.
    kym som sa vymotala ako urobit toto okienko tak som sa parkrat pomylila...som tu zaregistrovana iba par hodin a nevedela som ako na to....
    ahoj
    investovat do byto v BA bolo zaujimave pred 1 - 2 rokmi, momentalne sa ceny bytov velmi nerastu a tak nepredpokladam, ze ak teraz kupis byt v BA, tak o o 2-3 roky predas z velkym ziskom ... precitaj si http://www.sme.sk/c/3661200/Ceny-bytov-sa-zbrzdia.html

    aky je dopyt po bytoch v PP neviem, mozno ze tam ceny v najblizsich rokoch porastu rychlejsie ako v BA ... radsej sa porad s realitnymi maklermi, ti ti lepsie poradia, kedze lepsie poznaju trh z nehnutelnostami

    caf

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.