Zavrieť

Porady

cervene oci

Dobry vecer,
chcela by som Vas poprosit,ci by mi niekto neporadil nejaky program na odstranenie cervnych oci z digitalnej fotogragie. A aj odkial by som si ho mohla stiahnut. DAkujem a pekny vecer :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Napriklad Irfan, ktory je free, alebo rozne komercne softy:
    Zoner Photo Studio a ine.

    martin.br je offline (nepripojený) martin.br

    martin.br
    ACDSee alebo Adobe Lightroom, pripadne vo Windows Vista je standardne v prehliadaci obrazkov pod upravami

    tibormt je offline (nepripojený) tibormt

    tibormt
    HELO,
    www.google.com - vyhladavac a tam napis "red eye remover" a najde ti tolko programov ze si nebudes vediet vybrat ))))) mam to otestovane tiez som odstranoval cervene oci asi predvcerom... PS: da sa tam najs aj program co je do 1mega takze to mas celkom rychlo )))

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    Vo Photoshope mas na to konkretnu ikonku, ktora to robi automaticky. Foto pred a dva cliky po...
    DSCF6038.jpg  
    DSCF60.jpg  
    1/1

    tibormt je offline (nepripojený) tibormt

    tibormt
    kolko trva z netu stiahnut fotoshop??? + crack aby to spravilo zmeny??? to ako nic v zlom len su aj jednoduche male programi ktore su za FREE s pravia to rychlo )))

    kivi11 je offline (nepripojený) kivi11

    kivi11
    Ahojte.Tak free program je IrfanView a dokaze vela....no samozrejme ma aj dostatok pluginov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.