Zavrieť

Porady

Tŕpnutie prsta na ľavej ruke

obyčajná ženská
Ahojte, poradí mi niekto, prečo mi asi začal tŕpnuť malíček ľavej ruky? Nikde som sa neudrela, malíček mám stŕpnutý asi týždeň a hoci si ho masírujem a natieram vhodnými krémami, nič nepomáha... Čo s tým? ďakujem za rady
Usporiadat
Papaj Papaj

Papaj je offline (nepripojený) Papaj

220870 Pozri príspevok
Mne tiež tŕpol(malíček na ľavej ruke).Diagnózu som našiel sám.Počítač a neustále pricviknutý nerv na lakti.Postačila penová podložka pod lakeť.Mierna zmena pri sedení a písaní pri počítači.
a kde sa dá kúpiť taká podložka ??
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Pôvodne to bola podložka pod myš.Problém ľavej ruky.Pravou držíte myš lakeľ na ľavej opretý o stôl ruka podopiera hlavu,od toho mne tŕpli prasty najskôr len malíček potom aj prsteník.Bolo to cítiť ak som sa o ten lakeť oprel tak tŕpnutie sa zvyšovalo.
0 0
58vlasta 58vlasta

58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

Mne tiež pred asi dvomi mesiacmi tŕpol malíček ľavej ruky a tiež to bolo od nesprávneho a dlhého vysedávania pri PC. Pomohla mi masáž ľavej ruky a cvičenia krčnej chrbtice...
0 0
deweron deweron

deweron je offline (nepripojený) deweron

zablokovany nerv, alebo chybaju vitaminy.
0 0
Papaj Papaj

Papaj je offline (nepripojený) Papaj

diki za všetky rady, skúsim si ich zobrať ku srdcu
0 0
Rika Rika

Rika je offline (nepripojený) Rika

koňo Pozri príspevok
Ja by som "nezabíjal" dobrého maséra., Si z DNV, odporúčam nevidiaceho p. Kollera z polikliniky v Karlovej Vsi (vchod zozadu). Je perfektný a veľmi mi pomohol pri zlomenine lakťa.
ešte stále je tam ten masér?
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
Lubaba Pozri príspevok
tŕpnutie v prstoch poznám, mávam to často, v noci ma to zobudí, najprv som myslela že to mám z toho že spím s rukou pod hlavou a tlačím na nejaký nerv, lekárka mi povedala že tŕpnutie je určite z chrbtice.
Tieto nočné tŕpnutia sú pravdepodobne následkom Karpálneho syndrómu. Na vyšetrenie posiela neurológ. Treba to vyšetrenie absolvovať, lebo bolesti, aj tŕpnutie prstov veľmi pripomínajú bolesť od chrbtice.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
sarasara Pozri príspevok
Tieto nočné tŕpnutia sú pravdepodobne následkom Karpálneho syndrómu. Na vyšetrenie posiela neurológ. Treba to vyšetrenie absolvovať, lebo bolesti, aj tŕpnutie prstov veľmi pripomínajú bolesť od chrbtice.
Absolvovala som vyšetrenie u neurologičky s týmito problémami, po vyšetreniach opäť výsledok karpálny tunel a jeho operácia. V roku 1996 som bola na tejto operácii na pravej ruke, teraz je to zasa ľavá, zatiaľ operáciu odmietam, nakoľko prvá sa vydarila nie najlepšie. Sú to nepríjemné bolesti, po čase sa bolesť tiahne až k zápästiu. Teraz mi neurologička zmenila lieky, tak uvidím, čo bude neskôr. Odporúčam rozhodne vyšetrenie u neurológa.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Mne trpli prsty od práce s karbo-brúskou ,

poviem Vám to bola úžasna bolesť !

Každý článok každého prsta ma bolel iným sposobom ako ten druhý.
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
ondrejvla Pozri príspevok
Absolvovala som vyšetrenie u neurologičky s týmito problémami, po vyšetreniach opäť výsledok karpálny tunel a jeho operácia. V roku 1996 som bola na tejto operácii na pravej ruke, teraz je to zasa ľavá, zatiaľ operáciu odmietam, nakoľko prvá sa vydarila nie najlepšie. Sú to nepríjemné bolesti, po čase sa bolesť tiahne až k zápästiu. Teraz mi neurologička zmenila lieky, tak uvidím, čo bude neskôr. Odporúčam rozhodne vyšetrenie u neurológa.
No to je mi ľúto. Ja som bola na operáciu ľavej ruky a dopadlo to dobre. Už prvú noc po operácii som sa vyspala. Prajem ti, aby ti lieky pomohli. Ale myslím si, že sa tomu nevyhneš. Hľadaj vo svojom okolí ľudí, ktorí na takejto operácii boli a ako im to dopadlo. Lebo aj ja poznám ľudí, ktorým to dopadlo dobre, aj tých, ktorým nie. Závisí to hlavne od lekára.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať