Zavrieť

Porady

Pre niekoho blba otazka, pre mna vsak dost potrebne informacie

Caute...Mozno sa vam tato otazka bude zdat blba,ale chcem vediet ako to je ked si spravim zivnost...Zaregistrujem sa vsade na prislusnych uradoch a budem si chciet urobit nejaky podnik, napriklad bar a pod. Ake potrebujem povolenia, ako to funguje s distributormi s mzdami a so vsetkym ? Citim sa blbo pre taku otazku,ale budem rad ked mi date hociaky link,alebo mi osobne poradite co a ako,alebo cim by som sa mal zaoberat co je pre mna zo zaciatku dolezite aby som sa stal pravym podnikatelom??? Dakujem vopred velmi pekne a nesmejte sa mi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mladymuz je offline (nepripojený) mladymuz

    mladymuz
    ak nechces prepierat peniaze tak toto nebude podnikanie ale drina
    Tu na porade sa toho veľa popisalo, skus viac vyhľadať nejake slovne spojenia

    J1rko je offline (nepripojený) J1rko

    Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac J1rko
    ok ok ...
    Naposledy upravil J1rko : 24.01.08 at 14:50

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Chceš link? www.porada.sk
    A teraz vážne, je tu toho popísané veľa, treba len hľadať. Zdá sa, že času na to máš.

    A teraz trochu
    Bod Etikety: 4. Pred založením novej témy si dobre rozmyslím, do ktorej Porady ju založím. Nezakladám tú istú tému duplicitne do viacerých Porád! Ak sa mi podarí zle umiestniť novú tému, nehanbím sa požiadať Richarda, aby ju premiestnil tam, kam patrí.

    Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."

    Bolo by fajn, ak by sa ti to podarilo dodržiavať.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Vobec to nie je blba otazka, to je podstatna otazka, ale predovsetkym pre teba, pretoze ty musis vediet, co chces robit a na ten ktory konkretny druh podnikania si potom naozaj najprv pozri, co uz bolo napisane a potom, ked nieco nenajdes sa spokojne pytaj, ale na tvoju otazku sa neda odpovedat, aj osobny pohovor by bol na par hodin. Nezabudni, ze napady , teda tie dobre, maju v podnikani cenu zlata, alebo soli?

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Ja tak ako včera Ti radím študovať a hľadať odpovede na Tvoje otázky. je skutočne ťažké odpovedať na "otázky typu ako to funguje so mzdami, odvodmi a so všetkým".

    pupauka je offline (nepripojený) pupauka

    pupauka
    Nič si z toho nerob, aj ja som prosila o konkrétnu radu od skúsenejších, prvý krát mi pomohla jedna hrozne fajn pani, druhý krát sa mi dostalo odpovede len útržkovito, bohužiaľ je to ťažké s podnikaním, účtovníctvom atd. keď začínaš a zadarmo nič nedostaneš a tí, čo sú z toho múdry začiatočníka skôr vysmejú a zotrú, asi len málo ľudí ochotne poradí a pomôže keď vie. Pán Boh im to zaplať, skutočne. Pa a pekný deň.

    Pre niekoho blba otazka, pre mna vsak dost potrebne informacie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.