Zavrieť

Porady

pohladavky a zaväzky v MONEY S3

Prosim Vas,kto by mi vedel poradi ako spravit stav pohladavok a zavazkov podla IČO k 31.12.2007 v Money(inventarizacia 321***a 311***). Auditorka to odo mna pozaduje a neviem z Money takuto zostavu dostat aby mala hlavu aj patu.Dakujem vopred vsetkym.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Barbora35 Pozri príspevok
    Prosim Vas,kto by mi vedel poradi ako spravit stav pohladavok a zavazkov podla IČO k 31.12.2007 v Money(inventarizacia 321***a 311***). Auditorka to odo mna pozaduje a neviem z Money takuto zostavu dostat aby mala hlavu aj patu.Dakujem vopred vsetkym.
    Stav záväzkov a pohľadávok - treba zaškrtnúť políčko "doklady vytlačiť v skupinách pre jednotlivé firmy" - a raz si daj len fa. vystavené (na odsúhlasenie 311) a potom fa. prijaté (321).

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Dobry vecer prajem,
    dostala som za ulohu od auditorky vycistit stare saldokonto v Money. Su tam nahodene faktury a ich uhrady minusom, takze v konecnom dosledku vysledny stav uctu sedi na neuhradene ale saldokonto nie je dobre vyparovane, teda vycistene lebo tam figuruju plusove a minusove polozky. Neviete mi prosim poradit ako v roku 2007 opravit taketo polozky za roky 2004-2006 ? Budem vam velmi vdacna, velmi ten program neovladam uctujem v nom len jednu firmu.
    Dakujem

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Veľmi opatrne sa pohraj s počiatočným stavom salda v roku 2007 (Účtovníctvo - uzávierkové operácie). Tam v jednotlivých riadkoch sa dá nastaviť príznak - spárované ako na strane MD, tak na strane DAL. Ak to ideš robiť prvý krát - doporučujem urobiť zálohu, resp. si to vyskúšaj na cvičnej firme.

    pohladavky a zaväzky v MONEY S3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.